Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

UWAGA OSZUST w Trondheim ! ! ! Nabiera ludzi na pracę na rozbiurkach! - Norwegia

10 Postów
Grzegorz Jasio
(GrzegorzJasio)
Wiking
Witam. Około 16 listopada br. napisał do mnie Karol Król "Witam,
zbieram własnie ekipę na wyjazd do Trondheim na 6msc przy remontach i rozbiórkach.
Prosze o kontakt jeżeli byłby Pan zainteresowany."
prosze dziś nawet zaraz zadzwonic do mojej prawej reki on jest w pl teraz i bedzie organizował cały wyjazd - podaje numer 501694293 - Kamil.
Więc ugadałem się na wyjazd 1 grudnia . pózniej dzień potem z powodu sztormów i prom nie popłynie. Wyjazd z Warszawy Lub Poznania. Pojechałem więc i 2 dni w hotelu czekam .
adres:
Estenstadvegen 89, 7049 Trondheim, Norwegia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
740 Postów

(Remigrant)
Wyjadacz
GrzegorzLiana napisał:
Witam. Około 16 listopada br. napisał do mnie Karol Król "Witam,
zbieram własnie ekipę na wyjazd do Trondheim na 6msc przy remontach i rozbiórkach.
Prosze o kontakt jeżeli byłby Pan zainteresowany."
prosze dziś nawet zaraz zadzwonic do mojej prawej reki on jest w pl teraz i bedzie organizował cały wyjazd - podaje numer 501694293 - Kamil.
Więc ugadałem się na wyjazd 1 grudnia . pózniej dzień potem z powodu sztormów i prom nie popłynie. Wyjazd z Warszawy Lub Poznania. Pojechałem więc i 2 dni w hotelu czekam .
adres:
Estenstadvegen 89, 7049 Trondheim, Norwegia

Tylko, że pod tym konkretnym adresem /samodzielna posesja -dom jednorodzinny/ nie mieszka oficjalnie żaden polak, tylko norweg, co prawda ma firmę wodociągowo wentylacyjną, niemniej.
Może podaj norweski numer telefonu do tego polaka.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Piotr Staniszewski
(Piotr Staniszewski)
Wiking
bo to miała być firma teściów jego żony norweszki, z tym że u mnie to był Paweł Bliski
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
810 Postów
defenderr
(defenderr)
Maniak
juz gabriel zlodziej i damski bokser wylazl z dziury
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Grzegorz Jasio
(GrzegorzJasio)
Wiking
Mam polski nr i email ,ale juz nie aktywne. Parę osób wmieszane w oszustwo . Mam z nimi kontakt. Dziś wracam do siebie jadę ( pół Polski) i od razu na komendę policji!
Człowiek szuka pracy robi wszystko w tym kierunku , po czym zostaje oszukany i z wieloma problemami!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Grzegorz Jasio
(GrzegorzJasio)
Wiking
Kto został oszukany . Proszę pisać do mnie im więcej nas tym łatwiej dojść do sprawcy !!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
810 Postów
Maniak
GrzegorzLiana napisał:
Kto został oszukany . Proszę pisać do mnie im więcej nas tym łatwiej dojść do sprawcy !!!
No i "mundry polak po szkodzie"?

To nie tak ze ja sie ciesze,
tylko to wszystko musi miec "rece i nogi"

Ja za "ogolne przygotowanie" zaplacilam 100 000 pln.
Moim zdaniem bylo warto i legalnie zupelnie.

Jak ktos jest "inteligentny inaczej" i za darmoche chce do RAJU
to wylacznie jego WINA!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Grzegorz Jasio
(GrzegorzJasio)
Wiking
Tak naprawdę .Nie interesuje nas tutaj ile Pani wydała i jak wszystko się toczyło potem.
Bardzo Proszę o wyłącznie pisanie postów związanych z ta sprawą,a nie udzielanie informacji jak powyżej!Dziękuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Piotr Staniszewski
(Piotr Staniszewski)
Wiking
W tej sprawie kto mógł pomóc pomógł. Dobrym słowem .mieszkaniem.praca. a jak ktoś jest po prostu debil to nie zrozumie sytuacji i będzie pisał głupie odpowiedzi pod takimi postami.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
beauty napisał:

Ja za "ogolne przygotowanie" zaplacilam 100 000 pln.
Moim zdaniem bylo warto i legalnie zupelnie.


To wyglada mi na probe przekonania samej siebie, ze warto bylo te 100 000 pl wydac.
Bo przeciez ciezko sie samemu sobie przyznac, ze sie 100 000pl wyrzucilo. Bo moze mozna bylo ta legalna prace znalesc sobie samemu.

Oczywiscie sprawa wydania 100 000 pln wyglada inaczej, jezeli byly to pieniadze wydane na wyksztalcenie, nauke jezyka, itp.

W koncu ciezko zrozumiec, co kto ma na mysli piszac "ogolne przygotowanie". Dla jednego moze to byc szkola, dla drugiego powiekszenie biustu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok