Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
122 Posty
Magda P
(pepcia83)
Stały Bywalec
Witam dziewczeta
Ja setem z Horten i mam 3 dzieciaczkow, najmlodsza corcia ma rok i 3 miesiace chetnie sie zwami spotkam na kawke , a rowniez zapraszam do mnie kiedy kawka ????? cos upieke
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów

(nerowercia)
Wiking
No widzę, że ktoś tu się pojawia-jednak ludzie istnieją
Ja już długo tu nie zaglądałam, bo jak założyłam ten wątek to zaglądałam co chwilkę potem codziennie- kilka razy dziennie i ciągle nic aż tu patrze, że jednak jesteście. Fajnie- to mam nadzieję że się zgadamy na kawusie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
122 Posty
Magda P
(pepcia83)
Stały Bywalec
hurra kiedy kawka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów

(nerowercia)
Wiking
No i się udało- kawusia zaliczona
Bardzo smakowała w takim towarzystwie- zawsze!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
290 Postów

(agnieszkaj81)
Stały Bywalec
Przyjedzcie tez do mnie na kawe.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 13  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Beata T.......
(beata40)
Wiking
Witam. Mieszkam w Sandefjor lecz poszukuję mieszkania w Tonsberg.Siedzę cały dzień sama bo mój mąż pracuje. Jestem tu narazie na 2 tygodnie. Też bym poznała kogoś i porozmawiała. Pozdrawiam wszystkich
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
Justyna ;)
(Jena)
Wiking
Czesc dziewczyny ja mieszkam w Barkåker i mam 4 letniego synka. Jesli macie ochote zapraszam na kawke a jak sie ociepli troszke (czyli snieg w ogrodzie stopnieje) to moze jakiegos grilla bysmy zrobily.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
122 Posty
Magda P
(pepcia83)
Stały Bywalec
hmmmm dziewczyny a moze spotkamy sie jakos w jednym miejscu wszystkie , ustalimy jakies miejsce dzien godzine , a potem to juz bedzie latwiej , ja jetem chetna i nawet bardzo chetnie zapraszam do mnie ale niestety niedysponuje ogrodkiem no to jak dziewczyny ???? jakies pomysly
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
41 Postów
Kasia O.
(kasiaiwaldek)
Nowicjusz
a może z pięknym widokiem Koniec Świata "Verdens Ende".Jest tam kawiarnia z pięknym widokiem na morze no i ostatnio się przekonałam,że nie jest tam drogo a jeśli dziewczyny będą z dziećmi to jest tam też miejsca sporo na rozłożenie zabawek .pozdrowionka dla wszystkich
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
jan kowal
(janek1234)
Wiking
czesc...ja w styczniu przyjechalam do mego chlopaka i jak wiadomo ciezko o jakis znajomych tutaj ja bardzo chetnie poznam nowych znaomych jesli masz ochote to mozemy popisac na gg 31078132 pozdrawiam serdecznie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok