Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Dziewczyny z Vestfold(Tonsberg,Sem,Kodal,Andebu..) - Norwegia

16 Postów

(nerowercia)
Wiking
Witam wszystkich!!
Szukam dziewczyn, które chciałyby czasem porozmawiac i wpaśc na kawusię- to nie ogłoszenie matrymonialne Mam 26 lat i obecnie siedzę w domu opiekuję się roczną córcią i cholernie się nudzimy, jeśli ktoś również jest w takie sytuacji jak ja to czasami moglibyśmy się spotkac i porozmawiac a jeśli macie dzieci to tym bardzie byłoby fajnie by nasza córcia miałaby kogoś do zabawy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
27 Postów
D C
(czarnablondynka)
Wiking
Hej
A skad jestes? Gdzie mieszkasz? Ja co prawda nie mam dzieci ale czasami wyrwałabym sie na kawke do kogos
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -9  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów

(nerowercia)
Wiking
Ja jestem z Andebu. Bardzo fajnie ,że się odezwałaś. A ty skąd jesteś? Jeśli masz ochotkę to zapraszam na kawkę!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
27 Postów
D C
(czarnablondynka)
Wiking
Ja z Sandefjord.To bliziutko to kiedy kawka?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 11  
Odpowiedz   Cytuj
41 Postów
Kasia O.
(kasiaiwaldek)
Nowicjusz
hej, jak widzę odzew bardzo mały a jest nas w Vestfold bardzo dużo. Ja kiedys też nudziłam się i poszukiwałam znajomych i nie za bardzo to wypaliło. Ja jestem z Tønsberg i wprawdzie nie mam jeszcze dzidziusia ale chetnie poznam nowe dziewczyny z okolicy.pozdrowionka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów

(nerowercia)
Wiking
No niestety odzew faktycznie mały i sama nie wiem dlaczego, może dziewczyny się boją nowych znajomości- nie mam pojęcia dlaczego. A jestem przekonana ,że takich jak ja jest znacznie więcej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
555 Postów
inga s.
(limetka81)
Wyjadacz
hej ja jestem z Sem i ch€tnie sie z wami zapoznam choc w pierwszych kontaktach jestem raczej niesmiala. pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
jan kowal
(janek1234)
Wiking
hejka kobietki,,,, ja w styczniu przyjechałam do mego chłopaka tutaj i strasznie cięzko o jakiekolwiek kontakty między ludzkie,,,, mieszkamy w Larviku i bardzo chetnie poznam jakieś kobietki na damskie pogaduszki lub tez oczywisci chetni ja i mój chłopak poznamy nowych znajomych moje gg31078132 moze to ułartwi kontakt mama nadzieję,ze ktos sie odezwie pozdawiam wszystkich cieplutko
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 11  
Odpowiedz   Cytuj
41 Postów
Kasia O.
(kasiaiwaldek)
Nowicjusz
Zakręcona, odpisałam na twoją wiadomość na gg
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
41 Postów
Kasia O.
(kasiaiwaldek)
Nowicjusz
Limetka jakiego ślicznego masz pieska
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok