Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

15 Postów
Edyta P
(edyta)
Wiking
Hei, ja mieszkam w Larvik, obecnie siedze w domu z 3 miesiecznym synkiem i brakuje mi damskiego towarzystwa. Chetnie spotkam sie na kawe
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Karolina Arturssen
(dziewanna)
Wiking
Cześć Edyta,

nie do końca wiem, jak tutaj się na priv umawia, ale bardzo chętnie Cię odwiedzę albo zapraszam do siebie do Tjoling. Możemy też umówić się na kawę w mieście ale nie wiem czy to nie będzie zbyt wielki kłopot z maleństwem w taką pogodę? Pracuję w domu póki co więc mam czas nawet w ciągu dnia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
27 Postów
D C
(czarnablondynka)
Wiking
No dziewczyny widzę że tu szalejecie z tymi kawami i plotkami...
Chwile mnie nie było a tu proszę
Ja proponuje spotkanie w Sandefjord . . . tu mieszkam a sporo nas jest z Larvik,Horten i Tonsberg a Sande tak w środku co Wy na to?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Justyna C.-F.
(Justyś 79)
Wiking
CześćMam na imię Justyna
Kierowana zapewne takim samym uczuciem jak większość z Was..to jest brakiem polskich koleżanek na norweskiej ziemi a konkretnie w okolicach Tønsberg
Postanowiłam dołączyć się do wątku, gdyż doskwiera mi brak babskiego towarzystwa
Tak, więc jak wspomniałam chętnie poznam dziewczyny z Tønsberg i Sem.
Niestety póki co nie jestem zmotoryzowana Co utrudnia mi kontakt na żywo z koleżanką z Larvik oraz możliwość zawierania znajomości z dziewczynami z dalszych okolic...oczywiście chęci nie brak
Pozdrawiam serdecznie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Karolina Arturssen
(dziewanna)
Wiking
Justyś 79, z Tonsberg do Larvik jeżdżą dość często autobusy, jakbyś była zdesperowana www.vkt.no/datagrafikk.aspx

czarna blondynka - ja bym się pisała na spotkanie w Sandejford np. w tym tygodniu. Pewnie wiele z nas wyrusza do Polski na Święta, więc czas trochę nieforunny, ale w gorączce przedwyjazdowej może warto usiąść z kawką i ciastkiem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Justyna C.-F.
(Justyś 79)
Wiking
Dziewanna dziękują za linka Zapewne się przyda i bez popadania w desperację
Jak tylko ja się bardziej oswoję z nowym krajem
W Norwegii jestem od niedawna i co tu ściemniać doskwiera brak języka:]...pilnie się uczę ale do najprostszych to on nie należy...Póki co w dalszych wędrówkach np. Larvik "wykorzystuję" mojego faceta Ale cóż jak On w pracy, to do codziennej krzątaniny zaczyna wkradać się nuda...i brak babskiego paplania o niczym i wszystkim przy kawie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Sylwia P-Sz
(missPolak)
Wiking
Ja jestem z åsgårdstrand i też chętnie umówię się na jakąś kawę i plotki Jestem tu od roku i trochę już mi doskwiera brak znajomych. Dziewczyny jak jesteście znudzone to piszcie może razem uda nam się trochę przełamać monotonię dnia codziennego
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Justyna C.-F.
(Justyś 79)
Wiking
Hmmm...Z przykrością muszę stwierdzić...że odzewu brak...
A kurczę przecież trochę Was tu jest w najbliższej okolicy...
Babeczki odezwijcie się.....bo mnie nuda zeżre
Pozdrawiam wszystkie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
GOSIA Sopalska
(gosienka491)
Wiking
hej, ja również mam córke, nieco starszą od twojej (19 miesiecy) chętnie spotkam sie na spacerku lub kawce, mieszkam w Andebu dopiero 2 miesiące, nikogo tu nie znam a bardzo chętnie poznam!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
763 Posty
Joanna C
(giovi2)
Wyjadacz
Ja jestem z Horten , jestem zmotoryzowana, bardzo często jestem w Tonsberg.
Odzywajcie się, jeśli chcecie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok