Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

122 Posty
Magda P
(pepcia83)
Stały Bywalec
hmmm no dziewczyny co jest no teraz tyle wolnego mozna by sie umowic na jakies spotkanie no chyba ze wiekszas z was w pl. rzucam pomysl zebysmy sie spodkaly pod kosciolem na swieconce i potem sie jakos juz zgadamy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów

(nerowercia)
Wiking
PEPCIA święconka już minęła i chętnych nie ma ;-(
To może zamiast czekac na następną weź ty wskakuj w samochód i dawaj na kawusie!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów

(nerowercia)
Wiking
PEPCIA święconka już minęła nie bedziemy czekac do następnej
Pakuj tyłek i dawaj do mnie na kawusie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
2840 Postów
iksiński igrek
(retier1)
Maniak
.......no,no,Pepcia jeśli to aktualna metamorfoza to jestem pod wrażeniem,tak trzymaj
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -11  
Odpowiedz   Cytuj
122 Posty
Magda P
(pepcia83)
Stały Bywalec
a dziekuje jakos po ciazy mi zie zmian zachcialo a kolezanka to tez moze na kawke wpasc auto mezowi zabrac i przyjechac !!!! pozdrawiam dziewuchy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 11  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty

(martyna23)
Wiking
Hej dziewczyny! Widujecie się jakoś ze sobą? Mieszkam w Tonsberg od połowy lutego i nie znam tu zbyt wielu ludzi, więc chętnie bym się przyłączyła
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
122 Posty
Magda P
(pepcia83)
Stały Bywalec
no czesc , wiesz ja poznalam przez tego posta nerowercie wczoraj spotkalam sie z giovi i innymi osobnikami z forum coprawda nie tylko pluci zenskiej wiecej nikt sie nieodzywa , dziewczyny po 1 czerwca proponuje grilla u siebie w Horten, z dzieciaczkami oczywiscie wiec czekam na propozycje terminu i na chetne dziolchy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -10  
Odpowiedz   Cytuj
34 Posty
Ola N
(ogr17)
Nowicjusz
Heeej

Ja mieszkam w Skoppum na totalnym zadupiu Pepcia cos moze o tym powiedziec

a Ty babo mow jak juz sie gdzies wybierasz teraz masz wolne to moze skoczymy gdzies razem na kawke?

widzialam ze ktoras z Barkåker byla...

pisac babki pisac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
763 Posty
Joanna C
(giovi2)
Wyjadacz
PEPCIA83 napisał:
no czesc , wiesz ja poznalam przez tego posta nerowercie wczoraj spotkalam sie z giovi i innymi osobnikami z forum coprawda nie tylko pluci zenskiej wiecej nikt sie nieodzywa , dziewczyny po 1 czerwca proponuje grilla u siebie w Horten, z dzieciaczkami oczywiscie wiec czekam na propozycje terminu i na chetne dziolchy


2-gi czerwca????
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
122 Posty
Magda P
(pepcia83)
Stały Bywalec
w moje urodziny )))) hehehehehe pewnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok