Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Złodziej w czerwonym Audi a4 - Norwegia

Czytali temat:
Przemek Bielecki jan kowalski Regina Idzikowska (2730 niezalogowanych)
30 Postów
mateusz Tulta
(Mateo85)
Nowicjusz
Może ktoś zna goscia prawodopodobnie z okolic Vestfold (mówił ze jedzie do Stokke przez Tonsberg) który jezdzi czerwonym audi a4 (b6) kombi na PL tablicach (rej POS). Zabrałem się z gościem z Moss, miał mnie do Tonsberg podrzucić, po wyjechaniu z promu zatrzymał sie za Horten i spytał czy bym nie mógl sprawdzić czy jest światło hamulca bo ktos mu mrygał z tyłu światłami, wysiadłem i tyle go widziałem. Odjechał z moją torbą i przenośną lodówką, pies drapał ciuchy i lodówke ale w środku było pełno wyrobów z dziczyzny i to mnie najbardziej boli. Facet pewnie to wyrzuci alob wpieprzy i nawet sobie sprawy nie zda ze wsuwa mieso warte tutaj z 800koron za kg a jest tam tego 15kg kiełbas i szynek. Może ktoś zna? byłbym wdzieczny za namiary chociaz pewnie nawet jak go znajde to tyle mojego ze mu w twarz spojrze. chamstwo w biały dzień normalnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
47 Postów

(norge51)
Nowicjusz
Ale sku.............jaja bym urwała takiemu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
219 Postów

(lena1)
Stały Bywalec
Nie znam faceta, a też chcaiałabym wiedzieć kto to taki. Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś ,kto pomoże go ujawnić. Wiem, że jak wspólnie będziemy napiętnować takich typków, to przestaną się czuć bezkarnie!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
masz racje lena
trzeba jechac po szuglerach
co to o 50 % przekraczaja dozwolone limity
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
221 Postów
P. yy
(DratilHelvete)
Stały Bywalec
Mateo85 napisał:
Może ktoś zna goscia prawodopodobnie z okolic Vestfold (mówił ze jedzie do Stokke przez Tonsberg) który jezdzi czerwonym audi a4 (b6) kombi na PL tablicach (rej POS). Zabrałem się z gościem z Moss, miał mnie do Tonsberg podrzucić, po wyjechaniu z promu zatrzymał sie za Horten i spytał czy bym nie mógl sprawdzić czy jest światło hamulca bo ktos mu mrygał z tyłu światłami, wysiadłem i tyle go widziałem. Odjechał z moją torbą i przenośną lodówką, pies drapał ciuchy i lodówke ale w środku było pełno wyrobów z dziczyzny i to mnie najbardziej boli. Facet pewnie to wyrzuci alob wpieprzy i nawet sobie sprawy nie zda ze wsuwa mieso warte tutaj z 800koron za kg a jest tam tego 15kg kiełbas i szynek. Może ktoś zna? byłbym wdzieczny za namiary chociaz pewnie nawet jak go znajde to tyle mojego ze mu w twarz spojrze. chamstwo w biały dzień normalnie

Znajdz skurwysyna i upierdol leb mozesz z tym jechac na policje przeciez
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów
mateusz Tulta
(Mateo85)
Nowicjusz
alexkawa chyba nie wiesz co mówisz. padlina to jest to co tutaj mozna kupić w porównaniu do wyrobów z dzika, nie bez powodu to miesko do kraju przywiozłem. pochodze z rodziny myśliwskiej i dla mnie to normalne takie wyroby,bo jadałem dzika,jelenia czy sarne praktycznie całe zycie zamiast wieprzowiny czy wołowiny,w dodatku wiem co to jest, zero chemi, bo od początku do końca mam wpływ na to co tam jest, poczynajac od upolowania dzika, poprzez marynowanie miesa w przyprawach a kończąc na wędzeniu. najbardziej boli mnie to ze zeby przewieżć do norwegii musiałem zapłacić za to mięso znajomemu, który ma pozwolenie na takie wyroby, bo zwykle w domu sam to robiłem, ale zeby miec mieso legalnie spakowane, z etykietami musialem za to zapłacić. a wiem ile to serca i pracy kosztuje bo to nie jest wyrób masowy z byle czego, tylko tutaj stawiają na jakość nie ilość. a ten typ pewnie nawet o tym nie ma zielonego pojecia, i bycmoze podobnie jak kolega wyzej nazwie to padliną i wyrzuci bo na smakosza to mi nie wyglądał
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów
mateusz Tulta
(Mateo85)
Nowicjusz
jasta no przekroczyłem limit wiem o tym, ale poprostu jakbym miał tutaj płacić takie pieniądze za mieso/wyroby o wiele mniej smaczne wole raz na miesiac przywiezc i zaryzykowac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
763 Posty
Joanna C
(giovi2)
Wyjadacz
Dlaczego nie zgłosisz tego na policję?
To się w głowie nie mieści.:-S
Pamiętasz numer rejestracyjny samochodu?
Chociaz dla policji i tak dużą wskazówką będzie kolor i marka samochodu, biorąc pod uwagę, że był na polskich tablicach.
Ja bym takiemu nie odpuściła.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów
mateusz Tulta
(Mateo85)
Nowicjusz
chyba zgłosze ale nie wiem jak to bedzie jak powiem ze mialem mięso, zeby mnie zaraz nie zaczeli wypytywac a co, a ile, poza tym nie znam jezyka norweskiego. jestem tu od niedawna. a przywoze mieso dosc regularanie i jeszcze przez to moze bede miał jakąs kontrole wzmożoną. i to ze zgłosze i tak mi rzeczy nie zwróci, nawet tego nie udowodnie ze ta osoba mi to ukradła, przeciez facet nie bedzie tego trzymał. sam nie wiem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
zglos na policje zawsze mozesz powiedziec ze miales zywnosc i ubrania ,a jak fajne to pewnie sobie zatrzymal wystarczy ze znajda pusta torbe albo lodowke u niego
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok