Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Krzysztof J Joanna Kuchnicka boj fra oszlo Filip Zenon Łukasz Ch Dominik Żywczak KrecikowaPani (12240 niezalogowanych)
1132 Posty
Gosia P
(małgośka)
Maniak
DVD napisał:
małgośka napisał:
hehe , bo Luba słucha Muzyki

ale Dodzia robi to czego od niej oczekują i zarabia na tym kasę , takie realia , takie życie . Mnie też z nią nie po drodze , ale ciałko ma rewelacyjne i jedną jej piosenkę nawet trawię/życiowa jest/ .
przypomniała mi się teraz Aga Chylińska i jej przemiana , no tego to już nie mogłam przez długi czas zaakceptować i nie strawię nigdy


No co?...zmienia sie dziewczyna... Czesto sie zapomina ze artystka to tez dziewczyna. W pewnych przypadkach autor jest chlopakiem.
A ostatnio to juz w ogole sie okazuje, ze jakas dziewczyna to chlopak...


tak , tak , życie jest pełne niespodzianek ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
artur grzybacz
(arturnor1)
Początkujący

11 listopada 2010 roku, francuski pionier muzyki elektronicznej wystąpi na dodatkowym koncercie w Trójmieście w nowootwartej hali Gdańsk-Sopot.

Organizatorzy trasy koncertowej poinformowali, że w wyniku bardzo dużego zainteresowania koncertami Jean Michel Jarre'a w Płocku, Wrocławiu i Rzeszowie odbędzie się jeszcze jeden występ artysty w naszym kraju.

Trójmiejski koncert Francuza odbędzie się w Dniu Niepodległości, 11 listopada 2010 roku w Gdańsku, w Hali Gdańsk - Sopot.

Oto terminarz pozostałych koncertów Jean-Michel Jarre'a w Polsce:

13.11.10 - Płock, Orlen Arena, godz. 20:00
14.11.10 - Wrocław, Hala Ludowa, godz. 20:00
15.11.10 - Rzeszów, Hala Podpromie, godz. 20:00.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
artur grzybacz
(arturnor1)
Początkujący

Ania Wyszkoni wraz z zespołem Łzy będą reprezentować nasz kraj na tegorocznym Festiwalu Krajów Nadbałtyckich w Karlshamn, w Szwecji.

Polscy reprezentanci wystąpią w Szwecji z dwiema piosenkami: „Czy ten pan i pani” z solowego albumu wokalistki oraz premierowym utworem Łez, zatytułowanym „Twoje serce”.

Konkurs w Karlshamn pokaże w tym roku telewizyjna Dwójka oraz TV Polonia w dniu 31 lipca 2010 roku. Gościem specjalnym tegorocznego Baltic Festival będzie szwedzki zespół Europe.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
artur grzybacz
(arturnor1)
Początkujący

Na profilu MySpace warszawskiego rapera można odsłuchać całość jego najnowszego albumu „Zapiski z 1001 nocy”.

Cały album jest dostępny na: www.myspace.com/eldoka

„Zapiski z 1001 nocy” to szósty solowy album Eldo. Za produkcję płyty odpowiada duet The Returners, zaś warstwą didżejską zajął się Daniel Drumz. Na potrzeby promocji dzieła nakręcone zostaną trzy teledyski. Singlowym utworem jest nagranie „Pożycz mi płuca”.

„Zapiski z 1001 nocy” to płyta, gdzie osobiste teksty Eldoki odgrywają ważną rolę, 18 „małych fabuł” składa się na wyjątkową całość. Singlem promującym materiał był utwór „Pożycz mi płuca”. „Całością produkcji albumu zajęła sie grupa producencka The Returners, więc dla miłośników klasycznego brzmienia rapu powinna być to dobra wiadomość. Teksty powstały przez kilkadziesiąt długich jesiennych nocy. Świat jest przepięknym miejscem, ludzie pozwalają na to, żeby iść przed siebie i śmiać się, nawet jeśli czasem ciężko zmusić się do snu. Mam nadzieję, że udało mi się o tym opowiedzieć na płycie” - komentował Eldo.

Tracklista:

01. Jam
02. Warszawska jesień
03. Moje …
04. Dlaczego siedzisz do północy
05. Życie
06. Miejski folklor
07. Puszczam z dymem
08. Tańczę z Nią
09. Podaj pilota
10. Nigdy, zawsze, na pewno
11. Kieliszki
12. Powinnaś?
13. Ja
14. Pożycz mi płuca
15. Pamiętniku
16. Nikt nie zrobi tego za mnie
17. Relacje
18. Na Maksa

Wytwórnia: My Music
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
artur grzybacz
(arturnor1)
Początkujący

Drugim singlem grupy Bruno Schulz z płyty „Nowy lepszy człowiek”, który w tym tygodniu trafił do rozgłośni radiowych, jest utwór „Laura”. Nagrania można posłuchać również w sieci.

Utwór „Laura” dostępny jest na profilu MySpace Bruno Schulz: www.myspace.com/brunoschulz

Płyta „Nowy lepszy człowiek” ukazała się w kwietniu nakładem S.P. Records i jest trzecim studyjnym krążkiem w dorobku zespołu Bruno Schulz. Materiał zarejestrowany został w Manximum Records Studio w Łodzi. Realizacją dźwięku zajął się Michał Marciniak. Miks i mastering poszły w ręce Tomasza Bonarowskiego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
artur grzybacz
(arturnor1)
Początkujący

Ania Wiśniewska rozstała się z zespołem Ich Troje.
Wokalistka zamierza skupić się na solowej karierze. Informację oficjalnie przekazał Michał Wiśniewski.

Grupa Ich Troje przygotowuje się obecnie do letniej trasy koncertowej, która będzie ostatnią z Anią Wiśniewską w składzie. Zespół pracuje także nad nową płytą, której zapowiedź poznamy 9 września 2010 roku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
artur grzybacz
(arturnor1)
Początkujący

Grupa Afromental zaprezentowała nowy singel.
Utwór zatytułowany „Rock&Rollin” dostępny jest do odsłuchu w internecie.

Utwór „Rock&Rollin” jest zwiastunem nowego albumu Afromental, którego premierę zaplanowano na drugą połowę 2010 roku. Singla można posłuchać na stronie www.afromental.com oraz na oficjalnym profilu zespołu w serwisie Myspace - www.myspace.com/afromentalz

W najbliższym czasie ma powstać teledysk do nowego singla Afromental. Wideoklip trafić ma do stacji telewizyjnych w pierwszej połowie lipca.

Nową piosenkę Afromental doceniła komisja konkursowa Orange Warsaw Festival, która wybrała nagranie do II Etapu Konkursu Muzycznego Orange Warsaw Festival 2010. Muzycy zmierzą się z dziewięcioma innymi artystami z kraju i zagranicy walcząc o Statuetkę WOW! Music Award!

Utwór „Rock&Rollin” będzie można również usłyszeć w lipcu i sierpniu na antenie Radia Zet oraz w Telewizji TVN.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1381 Postów

(wilk stepowy)
Maniak


Bardzo często jestem na Twojej stronie arturnor1..........świetny pomysł z jej założeniem.
Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
artur grzybacz
(arturnor1)
Początkujący
Dzięki, dzięki taki tekst mobilizuje mnie do dalszej pracy
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
artur grzybacz
(arturnor1)
Początkujący
Znajomy przesłał kawałek do oceny, posłułachaj i napisz co o nimn sądzisz i jak go oceniasz!

pozdrawiam Artur
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok