Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Krzysztof J Joanna Kuchnicka boj fra oszlo Filip Zenon Łukasz Ch Dominik Żywczak KrecikowaPani (12242 niezalogowanych)
102 Posty
artur grzybacz
(arturnor1)
Początkujący
Witam
"wioskowyglupek"- a ja myślałem że to pseudonim
pozdrów chorą babcie!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(wioskowyglupek)
Wiking
arturnor1 napisał:
Witam
"wioskowyglupek"- a ja myślałem że to pseudonim
pozdrów chorą babcie!!

Tu zaraz za rogiem, jak rzut moim beretem, jest stoisko muzyczne. Za zupelna darmoche 25 godzin na dobe mozesz Pan sprzedac sfoje kolekcje. Bo tutaj to wygladasz Pan nieco jak taki rumunski zebrak.
Bylem tam wczoraj i dzis. Polecam.
I przemili ludzie. Zwlaszcza taka jedna, a nawet dwie. Prosze pozdrowic.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
artur grzybacz
(arturnor1)
Początkujący
Więc, w czym problem? Chodź pan tam dalej za róg gdzie pan byłeś wczoraj i dziś a nie zaglądaj tutaj skoro to panu nie pasuje. Każdy ma wolny wybór, pewnie jak nikt nie będzie tutaj zaglądał to nie będę zamieszczał informacji, ale pozwolisz, że sam o tym zdecyduje.
Pozdrów taką jedną a nawet dwie!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(wioskowyglupek)
Wiking
arturnor1 napisał:
Więc, w czym problem? Chodź pan tam dalej za róg gdzie pan byłeś wczoraj i dziś a nie zaglądaj tutaj skoro to panu nie pasuje. Każdy ma wolny wybór, pewnie jak nikt nie będzie tutaj zaglądał to nie będę zamieszczał informacji, ale pozwolisz, że sam o tym zdecyduje.
Pozdrów taką jedną a nawet dwie!!!


Alez nie ma problemu, bo jakiz mialby byc? Ja tak z dobroci serca, bom obeznany po okolicy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
artur grzybacz
(arturnor1)
Początkujący
Zespół Andy, złożony tylko i wyłącznie z kobiet, nagrał klip do przebojowej piosenki „Fajki i alkohol”.

Debiutancka płyta zespołu Andy, w którym komponują i śpiewają wyłącznie dziewczyny, trafiła na rynek w listopadzie 2009 roku. Teraz ukazał się klip do drugiego singla z tego krążka - kawałka „Fajki i alkohol”.

Muzyka Andy inspirowana jest przede wszystkim gitarowym brzmieniem z Wysp Brytyjskich. Piosenki oparte są na zadziornym brzmieniu gitar i melodyjnych liniach wokalnych. W skład grupy wchodzą: Ania Dziewit (gitara i śpiew), Joanna Hedemann (bas), Kasia Krawczyk (perkusja) oraz Bożena Pająk (gitara).
Andy - trailer nowego klipu-
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
artur grzybacz
(arturnor1)
Początkujący
Jeden z najbardziej charakterystycznych artystów polskiej sceny hip-hop - Leszek ELDO Kaźmierczak, po raz szósty prezentuje solowy krążek.

Już jutro do sklepów w całej Polsce trafi album „Zapiski z 1001 nocy”. Jest to płyta, gdzie osobiste teksty Eldoki odgrywają ważną rolę, a 18 małych fabuł składa się na wyjątkową całość. Artysta zabiera słuchaczy do świata swoich prywatnych doznań i przemyśleń. Świata, w którym drobne zdarzenia składają się na wielkie opowieści...

Singlem promującym materiał jest utwór „Pożycz mi płuca”, do którego powstał również teledysk:

„Całością produkcji albumu „Zapiski z 1001 nocy” zajęła sie grupa producencka The Returners, więc dla miłośników klasycznego brzmienia rapu powinna być to dobra wiadomość. Teksty powstawały przez kilkadziesiąt długich jesiennych nocy. Świat jest przepięknym miejscem, ludzie pozwalają na to żeby iść przed siebie i śmiać się, nawet, jeśli czasem ciężko zmusić się do snu. Mam nadzieję, że udało mi się o tym opowiedzieć na nowej płycie” – mówi ELDO.Premiera płyty 29 czerwca 2010 roku.
Tracklista:

01. Jam
02. Dlaczego siedzisz do północy
03. Moje …
04. Warszawska jesień
05. Życie
06. Miejski folklor
07. Puszczam z dymem
08. Tańczę z Nią
09. Podaj pilota
10. Nigdy, zawsze, na pewno
11. Kieliszki
12. Powinnaś?
13. Ja
14. Pożycz mi płuca
15. Pamiętniku
16. Nikt nie zrobi tego za mnie
17. Relacje
18. Na Maksa
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
artur grzybacz
(arturnor1)
Początkujący
Na stronie Dody pojawiła się nowa piosenka zapowiadająca kolejny album wokalistki „The Seven Temptations”.

Singlowy utwór Dody zatytułowany jest „Bad Girls”. Można go posłuchać na: www.doda.net.pl/

Kolejnej nowej piosenki Doroty Rabczewskiej będziemy mogli posłuchać już w środę, 30 czerwca 2010 roku.

Pierwszy solowy album wokalistki „Diamond Bitch” ukazał się w lipcu 2007 roku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
artur grzybacz
(arturnor1)
Początkujący
Do internetu trafił już najnowszy klip ze wspólnej płyty Pono i Sokoła zatytułowany „Złudzenie”.
Teledysk został zrealizowany w technologii 3D.

Nagranie „Złudzenie” pochodzi z albumu „To Prawdziwa Wolność Człowieka”. Gościnnie w utworze pojawia się Jędker. Aby móc obejrzeć klip w technologii 3D będą potrzebne okulary trójwymiarowe załączone do oryginalnej kopii płyty.

Teledysk do utworu „Złudzenie” można obejrzeć na:
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
artur grzybacz
(arturnor1)
Początkujący

„Cuda” to drugi singel z albumu o takim samym tytule.

Wcześniej mieliśmy okazję oglądać klip do piosenki „Pewnie dlatego”.

Polecamy Wam najnowszy klip Magdy Steczkowskiej i grupy Indigo, nakręcony do piosenki „Cuda”: www.onet.tv/magda-indigo-cuda,7102804,6,klip.html

Prace nad albumem trwały prawie dwa lata. Teksty są autorstwa Pauliny Przybysz, Ryszarda Kunce, Franciszka Toeplitza, Janusza Onufrowicza. Słowa pisała też Magda Steczkowska.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
artur grzybacz
(arturnor1)
Początkujący
„Mucha Nie Siada” duetu Jarecki i Brk jest już zapewne w Waszych domach, jeśli jednak wciąż Was nie namówiliśmy do zakupu to dzisiaj się to zmieni!
Otóż przedstawiamy Wam drugi klip promujący powyższe wydawnictwo.

Utwór „Zejdź w dół” wyprodukowany przez legendarnego DJ’a 600V wkrótce zatrzęsie klubami w całej Polsce. Dowodem na to jest teledysk zrealizowany w Opolu! Całość uwieczniła ekipa Delaflow.com.

Zobacz klip:
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok