Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

kila stówek w kilka godzin dolarów - Norwegia

Czytali temat:
Joanna Kuchnicka mart enty Onty_Ja_Gabriel_3. Madoniok Maciej Trzcinski martyna2222 Slawomir Sierakowski (1994 niezalogowanych)
14 Posty
Slawomir Sierakowski
(SlawomirPawelSierakowski)
Wiking
HEY.Chodz pokażę Tobie jak ja zarabiam,zachęcam Cię do krótkiej rozmowy.Przyłącz się mamy duże pole do działąnia.Zainteresowany /a mogę wysłać
informację na maila.Zalety oferty to że jest dość szeroka.Działać można w trybie
24 / 7Przeprowadzam prezentacje online dla zainteresowanych,Postaram się byś dostał /dostała drobny upominek.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...naganiaczu!
..przejdż do działu ogłoszeń
...albo zabierz się do uczciwej pracy!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Slawomir Sierakowski
(SlawomirPawelSierakowski)
Wiking
Jesteś śmieszny swoje oskarżenia wyssiewasz z palca.Wykrztuś z siebie odrobinę jakiejś merytorycznej wypowiedzi i uzasadnij oszczerco swoje wypowiedzi
POWIE COŚ KONKRETNEGO I UZASADNIJ TO ZAKŁAMANY MAT OLE
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...czy tak bedziesz odpowiadał swoim partnerom biznesowym ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...taki masz dla klientów mały podarunek...kilka ciepłych słów?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Slawomir Sierakowski
(SlawomirPawelSierakowski)
Wiking
Z oszczercami trzeba któtko nawet jak był byś milionerem to nie zmienił bym o o Tobie zdania jesteś kłamcą a w interesach to nie chciał bym mieć z Tobą do czynienia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...nigdy nie zrobiłbym interesu z kimś kto wygląda jakby jechał na grzyby...hubhuahahaha
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Slawomir Sierakowski
(SlawomirPawelSierakowski)
Wiking
Ty swoją gembe nawet nie pokazujesz bo się wstydzisz.Ludzie twojego pokroju nie są warci nawet 5 minut.by im poświęcić swojego czasu Człowieku ty nawet zielonego pojęcia nie wiesz co ja za interesy ropbie bo gdybyś wiedział to pewnie byś w nie wszedł a żę jesteś po prostu komentatorem i jeszcze czujesz że pozjadałeś wszystkie rozumy to nie jedną bajke tu wymyślisz .Prosze Cie nie kompromituj się i zrozum że ja nie mam na takich ludzi czasu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok