Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

MMA w Norwegii - Norwegia

7 Postów

(Michael89)
Wiking
Witam
Może ktoś się interesuje w temacie, jak wygląda MMA w Norwegii? Rozwija się podobnie szybko jak w Europie czy raczej nie? Czy ktoś zna klub w okolicach Haugesundu, gdzie warto trenować ???
pozdrawiam
Będę wdzięczny za wszelkie informacje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Michal Cichorek
(Satokh)
Wiking
MMA w Norwegii wygląda tak samo jak w każdym innym miejscu W Polsce panuje dziwny mit, że MMA w Norwegii jest zakazane, co jest bzdurą. Problem jest chyba z zawodowymi walkami. Większość klubów działa na zasadzie członkostwa ~200-700NOK wpisowego, a miesiąc treningów kosztuje około 700NOK. Wiadomo jest cena może się różnić między regionami i lokalizacją w większych miastach. Natomiast co do poziomu, to musisz sam ocenić - jeden lubi ciężki wycisk na treningu, drugi ciężki omłot na treningu. Z reguły i tak pierwszy trening masz gratis Niestety względy zdrowotne eliminują mnie tutaj z tego typu zajęć, więc nie mogę powiedzieć jak wygląda to pod względem jakości. Ale życzę powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów

(Michael89)
Wiking
Dzięki Michał za konkretną odpowiedź! pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Piotrek Jaworowski
(Peter30)
Wiking
Satokh napisał:
MMA w Norwegii wygląda tak samo jak w każdym innym miejscu W Polsce panuje dziwny mit, że MMA w Norwegii jest zakazane, co jest bzdurą. Problem jest chyba z zawodowymi walkami. Większość klubów działa na zasadzie członkostwa ~200-700NOK wpisowego, a miesiąc treningów kosztuje około 700NOK. Wiadomo jest cena może się różnić między regionami i lokalizacją w większych miastach. Natomiast co do poziomu, to musisz sam ocenić - jeden lubi ciężki wycisk na treningu, drugi ciężki omłot na treningu. Z reguły i tak pierwszy trening masz gratis Niestety względy zdrowotne eliminują mnie tutaj z tego typu zajęć, więc nie mogę powiedzieć jak wygląda to pod względem jakości. Ale życzę powodzenia

Amatorsko możesz trenować i organizować sobie sparingi ,ale zawodowej walki juz nie zorganizujesz . Jest to informacja z pierwszej ręki , od wielokrotnie utytułowanego zawodnika norweskiego , w mieszanych sztukach walki. Żeby walczyć na szczeblu zawodowym gościu objechał chyba juz cały świat . Trochę to dziwne, ale co kraj to obyczaj.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów

(Michael89)
Wiking
Dzięki kolego za informacje pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok