Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

9 Postów
Monika K.
(PandeMonia)
Wiking
też jestem chętna. Od czerwca jestem w Oslo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty

(Pumba1988)
Wiking
Brzmi interesująco
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
44 Posty
Nowicjusz
Jasne tez bym gdzieś wypadł to kiedy pierwsza wycieczka?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty

(Pumba1988)
Wiking
Zawsze fajna opcja na weekend
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
sid87
(sid87)
Wiking
Gdzie sie zapisujemy ?
I kto jest Winnetouy tego przedsiewziecia ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Monika K.
(PandeMonia)
Wiking
Ok, sorry za mały offtop, ale pod innym postem nie uzyskałam odpowiedzi a widzę że jest tu kilka osób wspinających się. Może ktoś mi tu odpowie Otóż, jak wygląda sprawa z asekurowaniem na panelu? Trzeba mieć jakiś ichniejszy kurs? Czy jest obowiązek asekuracji z grigri? Jak to wygląda w Oslo?
A do wycieczek chętnie dołączę od czerwca.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Jacek Dylu
(JacekDylu)
Wiking
ja sie pisze bardzo chętnie daj tylko znać gdzie i kiedy
najlepiej na meila elektrykon@gmail.com lub tal 46213640 albo na fejsie
czekam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Monika K.
(PandeMonia)
Wiking
Thug_life napisał:
PandeMonia napisał:
Ok, sorry za mały offtop, ale pod innym postem nie uzyskałam odpowiedzi a widzę że jest tu kilka osób wspinających się. Może ktoś mi tu odpowie Otóż, jak wygląda sprawa z asekurowaniem na panelu? Trzeba mieć jakiś ichniejszy kurs? Czy jest obowiązek asekuracji z grigri? Jak to wygląda w Oslo?
A do wycieczek chętnie dołączę od czerwca.


Witaj,

- nie ma obowiązku asekuracji z grigri
- dla własnego i nie tylko, dobra i bezpieczeństwa powinnaś (w przypadku braku umiejętności asekuracji) zapisać się na taki kurs klatreverket.no/klatrekurs/voksne/nybegynnerkurs-klatring/
- bądź też (w przypadku umiejętności asekuracji ) poprosić któregokolwiek z instruktorów o przeprowadzenie egzaminu na brattkort (zagadnienia egzaminacyjne ) koszt 50 nok


Hej, dzięki wielkie za odpowiedź!
Asekurować chyba potrafię Czy po takim egzaminie dostaję jakiś papier? W zasadzie po co jest ten egzamin? Bo chyba tylko dla obsługi, żeby wiedzieli że nie wpuścili jakiegoś oszołoma
Przy okazji zapytam, czy jest w Oslo jakaś polska załoga? chętnie dołączę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Monika K.
(PandeMonia)
Wiking
Thug_life napisał:
PandeMonia napisał:
Czy po takim egzaminie dostaję jakiś papier? W zasadzie po co jest ten egzamin? Bo chyba tylko dla obsługi, żeby wiedzieli że nie wpuścili jakiegoś oszołoma
Przy okazji zapytam, czy jest w Oslo jakaś polska załoga? chętnie dołączę


Po tym egzaminie dostajesz Brattkort a w zasadzie po najnowszych zmianach nazywa się to dokładnie Ledkort, jest to potwierdzenie twoich umiejętności asekuracyjnych na terenie Królestwa Norwegii

Tak mamy tu załogę , załogę Dżi

łojenie, skituring, narty/snowboard, wspinanie w lodzie, żeglarstwo, trekking, wspinaczka górska, a czasami kiting, to wszystko co musisz opanować bez wyjątku, jeśli chcesz dołączyć do \"Dżi\"


Ha! Bosko! Jest wyzwanie!
już się jaram
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Łukasz Wolak
(wojakers)
Wiking
Czy planuje ktoś wypad w góry w nadchodzący długi weekend (14-17 maja)? Okolice Oslo, ale może być też dalej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok