Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Wracając do tematu
Wydobycie beczki ropy w Arabii kosztuje od 8 do 20 dolarów
W Rosji poniżej 20
Czyli te kraje sprzedając teraz ropę i tak zarabiają chociaż nie tyle co by chciały
Norwegia musi dopłacać sprzedając a produkcji zamknąć nie może
I niestety połowa
Minimum połowa gestarbaiderow musi wyjechać
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
Trwoga wśród norweskich ogrodników. Dramatycznie spadnie spożycie cebuli.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
347 Postów

(sorlandet)
Stały Bywalec
Najgorsze będzie jak im zabraknie może kiedyś ropy jak i gazu..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
347 Postów

(sorlandet)
Stały Bywalec
W takim razie na pewno spadnie im dramatycznie spożycie cebuli..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
Niech sie Norki martwia tym faktem. Ja sie moge przeniesc z calym moim kapitalem w inne cieplejsze miejsce na tym swiecie. Norwegia jest dla mnie jak kazdy inny kraj. Poki dobrze placa, to tu pracuje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
high_octane napisał:
Niech sie Norki martwia tym faktem. Ja sie moge przeniesc z calym moim kapitalem w inne cieplejsze miejsce na tym swiecie. Norwegia jest dla mnie jak kazdy inny kraj. Poki dobrze placa, to tu pracuje.
---------------
Ten "kapitał" domyslam się nie wymaga bagazu rejestrowego i miesci się,jako bagaz podreczny pod fotelem w samolocie? Leć - Bangladesh czeka.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
Kiedy kupujesz dom w Hiszpanii jako cudzoziemiec to nikt sie nawet nie pyta skad masz pieniadze. Tylko zaplac 15% podatku od zakupu. Jak kupisz na 1 mln euro, to damy ci wize z prawem stalego pobytu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
high_octane napisał:
Kiedy kupujesz dom w Hiszpanii jako cudzoziemiec to nikt sie nawet nie pyta skad masz pieniadze. Tylko zaplac 15% podatku od zakupu. Jak kupisz na 1 mln euro, to damy ci wize z prawem stalego pobytu.
-------
..no i...co z tego wynika? To jakiś dziwny kraj - Norwegia daje i bez mln euro. Nawet mln NOK dołoży w zarobkach, bo tyle ca. czasu wymaga praca i pobyt dla uzyskania tego uprawnienia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
Mowa tu byla o panstwie, ktore bankrutuje. Hiszpania juz nikomu nie doplaca 1 mln do zarobkow. Kiedy budzet w Norwegii padnie to wydawania kasy na brudasow tez nie bedzie.
Moge ci zagwarantowac, ze nie beda sie pytali cudzoziemcow co chca przyjechac z kasa skad ja maja.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
420 Postów

(optymysta)
Wyjadacz
Josephvol.2 napisał:
Cortez1 napisał:
high_octane napisał:
Kiedy kupujesz dom w Hiszpanii jako cudzoziemiec to nikt sie nawet nie pyta skad masz pieniadze. Tylko zaplac 15% podatku od zakupu. Jak kupisz na 1 mln euro, to damy ci wize z prawem stalego pobytu.
-------
..no i...co z tego wynika? To jakiś dziwny kraj - Norwegia daje i bez mln euro. Nawet mln NOK dołoży w zarobkach, bo tyle ca. czasu wymaga praca i pobyt dla uzyskania tego uprawnienia.


U Ruskich to obywatelstwo dostaniesz od ręki tak jak nowy ruski Gerard Deparowicz.

Za milion euro to kupuje 10 chałup w Tajlandii, wynajmuje je za conajmniej 500 euro miesięcznie i mam lekko 30-40 tys euro netto rocznie z tego....


Slaba taka inwestycja na 3-4% w skali roku
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok