Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Wyprawa na ryby - Norwegia

8 Postów
Konrad O1978
(KonradO1978)
Wiking
Witam wszystkich,chciałbym zorganizowac wypad wędkarski,chodzi o łowienie duzych ryb morskich,gdzies na zachodzie Norge,mam pewne kontakty i mozliwosci,jednak wynajecie kutra jest dosyc drogie,wiec fajnie byloby zebrac troche wiecej osob,na razie jest nas trzech,zainteresowanych chetnie poznam.Mile widziane rowniez sugestie co do miejsca i pory roku.Z tego co wiem dorsze i czerniaki oraz rdzawce najlepiej lowic gdzies tak od marca do czerwca,dodatkowym plusem tej pory roku jest brak inesektow.pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
59 Postów
PIOTR MARCINKOWSKI
(PETER34)
Nowicjusz
,,,i to jest ciekawa propozycja,,,jestem chetny na taką wyprawę,,,
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Konrad O1978
(KonradO1978)
Wiking
no i bardzo dobrze,z doswiadczenia jednak wiem,ze ciezko sie zgrac w takich sytuacjach,nie kazdemu pasuja te same terminy,dlatego trzeba zaczac wczesnie,ale zapraszam jak najbardziej,potrzeba jakies 10 do 12 osob
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty
Wiking
jestem zainteresowany, napisz tylko gdzie na zachodzie Norge chcesz organizować ten połów??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Konrad O1978
(KonradO1978)
Wiking
myslałem o okolicach Bodo,lubAlesund,z tego co wiem wlasnie Alesund jest fiordem do ktorego wplywaja duze dorsze w okresie kwiecien/maj.ale musze sie jeszcze dowiedziec dokladnie.sa jeszcze lofoty.Zapytam sie znajomych ktorzy lowili w tamtych rejonach,cala sprawa jest na razie pomyslem,aby stala sie projektem musi byc nas troche wiecej.mozna oczywiscie zrezygnowac z kutra i wynajac mniejsza lodz,ale wtedy bylibysmy bardziej uzaleznieni od pogody.wynajecie domkow nie stanowi problemu,zawsze jest jescze camping.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty
Wiking
widziałem polski film o Lofotach, nakręcony przez dragon team (mogę udostępnić) kwiecień - maj spływają czerniak i dorsze z północnych łowisk do fiordów, osobniki po kilkanaście kg. tylko Lofoty to nie wyprawa na jeden dzień (przynajmniej nie dla mnie) więc wypadało by wynająć hyte (w okolicach Sirdal wynajęcie hyty na tydzień to koszt 7 000 NOK) nie wiem jakie są ceny na północy ale dla 10 osób nie jest to tragedia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
69 Postów
Początkujący
Kolego a ile taki wypad trwa ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Konrad O1978
(KonradO1978)
Wiking
no mysle ze okolo tygodnia trzeba liczyc,duzo zalezy od pogody,z informacji ktore zebralem srednio na 5 jakies 3 dni da sie lowic,przy wysokiej fali nie jest za fajnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -9  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
lucas33 Kruszyna
(lucas33)
Wiking
Moim zdaniem jak najbardziej warto skorzystać z możliwości jakie dają organizatorzy takich wypraw - jest ciekawiej, wygodniej, do tego wcale nie wychodzi dużo drożej. Osobiście zamawiam wyprawy wędkarskie na stronie internetowej przewodnicywedkarscy.pl.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
144 Posty

(wpak4)
Stały Bywalec
i ja się pisze, ale jestem za minimum 5 dniowym wypadem z wynajęciem hyty. Lofoty początek kwietnia??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok