Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1577 Postów
cysiek33
(cysiek33)
Maniak
www.1881.no/?query=Dorota+Hansen

to twoje dane czy tez rowniez kradniesz dane osobowe tak jak gabriel ananiow

no podaj swoj numer telefonu ,zadwonie ale pewnie ze strachu nawet nie odbierzesz tak jak jak ten cykor jazvinski


czy tez mnie znowu zbanujesz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
napisał:
www.1881.no/?query=Dorota+Hansen

to twoje dane czy tez rowniez kradniesz dane osobowe tak jak gabriel ananiow

no podaj swoj numer telefonu ,zadwonie ale pewnie ze strachu nawet nie odbierzesz tak jak jak ten cykor jazvinski


czy tez mnie znowu zbanujesz



Moja polowka jest lekarzem psychiatra. Moze upewnie sie jakie leczenie jest w twoim przypadku stosowne?
Moze elektrowstrzasy?

Nie jestem specjalista w tej dziedzinie medycyny, ale wydaje mi sie, ze nasilaja sie u ciebie objawy psychozy.
Kazda psychoza jest niebezpieczna zarowno dla samego pacjenta jak i jego otoczenia -
ty jestes niebezpieczny dla samego siebie i roznych swoich klonow, ktore ostanio bardzo sie rozmnozyly.

Jak na razie trzymaj sie glownego szlaku myslowego, moze przetrwasz do jutra.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1577 Postów
cysiek33
(cysiek33)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
cysiek33 napisał:
to moze zadwonie
www.1881.no/lege-psykiatri/lege-psykiatr...je-hansen_4533408S1/

zanim mnie zbanujesz


Kto dzwoni, nie bladzi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1577 Postów
cysiek33
(cysiek33)
Maniak
DorHan napisał:




Kto dzwoni, nie bladzi.


ty nie dzwonisz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1577 Postów
cysiek33
(cysiek33)
Maniak
cysiek33 napisał:
a i odpowiedz na pytania
a i jeszcze Polska zaplacila zlotem za samoloty amunicje i lotniska angielsckie
Poczytaj sobie POWSZECHNIE DOSTĘPNE dane z tego okresu to moze, nawet do ciebie, dotrze jaki procent stanowili polscy lotnicy i jaki mieli procent zestrzeleń

Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
345 Postów
P. H.
(Lomo)
Stały Bywalec
Jak zwykle w Polsce ktoś coś tam gdzieś słyszał i przetworzył w polskiej łepetynie. I wszystko poprzekręcał. Wielka Brytania wystawiła Polsce rachunek za utrzymanie polskiej ludności cywilnej w Wielkiej Brytani. Ani grosza Polska nie zapłaciła , za racje żywieniowe wojskowe, broń i amunicję. Mimo że liczne polskie oddziały zbijały bąki przez większość wojny.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1577 Postów
cysiek33
(cysiek33)
Maniak
Lomo napisał:
Jak zwykle w Polsce ktoś coś tam gdzieś słyszał i przetworzył w polskiej łepetynie. I wszystko poprzekręcał. Wielka Brytania wystawiła Polsce rachunek za utrzymanie polskiej ludności cywilnej w Wielkiej Brytani. Ani grosza Polska nie zapłaciła , za racje żywieniowe wojskowe, broń i amunicję. Mimo że liczne polskie oddziały zbijały bąki przez większość wojny.

tak a w IPN sa rachunki ktore Angli wystawila
wiec mamy tylko twoje slowo przeciwko rzeczywistym dowodom

ciekawe czy Ukraina tez zaplaci za utrzymanie uchcodzcow?
albo taka Syria lub Erytreia?
wiesz jak to reguluje konwencja genewska?

a moze napiszesz ze Angli zwrocila polskie zloto?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1577 Postów
cysiek33
(cysiek33)
Maniak


a teraz powiedz czy Rosja ,Francja ,Persja ,Rumunia, wystawily Polsce rachynki za utrzymanie ludnosci cywilnej w czasie okupacji?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
345 Postów
P. H.
(Lomo)
Stały Bywalec
Polska musiała zapłacić za dostawy do powstańczej Warszawy i za zestrzlelone Liberatory. I tak niem musiała pokrywać odszkodowań dla rodzin pilotów z RPA i Nowej Zelandi którzy tezsamoloty pilotowali. Natomiast jeśli chodzi o utrzymanie Polskich Sił Zbrojnych na zachodzie to koszty utyrzymania żołnierzy plus uzbrojenie i inne, to koszty 123.3 mln funtów - koszty te zostały darowane Polsce po wojnie. Koszty utrzymania uchdzców cywilnych 32.3 mln funtów zostały darowane w 60%, pozostałą kwotę Polska częściowo zapłaciła w gotówce , częściowo w ratach rozłożonych na 15 lat. I to są fakty, a nie bzdury. Miałem przez lata wujka w Anglii, który znalazł się tam w 1943 jako niemiecki szpieg, a potem pozostał w Wielkiej Brytani , i mam sprawdzone informacje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok