Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

WIADOMOSCI SPORTOWE - Norwegia

Czytali temat:
(4413 niezalogowanych)
1 Post

(Kowalski10)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Kowalski10)
Wiking
A.K.Saarinen, jedna z glownych rywalek J.Kowalczyk w Vancouver...
Ciekawe co u konkurencji


Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Kowalski10)
Wiking
Olimpiada w Sydney. To nie sa jaja - tak bylo



Dla niezorientowanych - to byly kwalifikacje.

"Éric Moussambani (ur. 31 maja 1978) - pływak z Gwinei Równikowej. W mediach nadano mu przydomek Węgorz (ang. Eric The Eel).
Moussambani zyskał sobie światową sławę, kiedy podczas letnich Igrzysk Olimpijskich w Sydney w 2000 roku pokonał 100 metrów stylem dowolnym w czasie 1.52.72 - dwukrotnie wolniejszym od najszybszych rywali, gorszym także od rekordu świata Iana Thorpe'a na 200 metrów".
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Grzes203)
Wiking
Myślałem że chociaż rekin go zeżre albo stanie się coś równie wesołego
Do bani z tym sportem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Kowalski10)
Wiking
Grzes203 napisał:
Myślałem że chociaż rekin go zeżre albo stanie się coś równie wesołego
Do bani z tym sportem


Rekiny nie musialy startowac w kwalifikacjach
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Kowalski10)
Wiking
Eddie Eagle Edwards - mam nadzieje, ze sa tacy, ktorzy go nie znaja

"Eddie to pierwszy Anglik w historii, który wystartował w konkursie skoków narciarskich. Zawsze zajmował ostatnie miejsca. Na Mistrzostwach Świata w Oberstdorfie był 55, ostatni. Jednakowoż było to najwyższe miejsce, jakie zajął. Na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Calgary odniósł największy sukces w całym swoim życiu. Zajął 56, przedostatnie miejsce, gdyż 57 zawodnik został zdyskwalifikowany
Eddie stal się mega-gwiazdą. Zostaje zapraszany na przeróżne konkursy, występuje w reklamach (m.in Forda, Panasonica, Coca Coli) i talk-show. Prowadzi własne audycje w radio. Komentuje dla telewizji brytyjskiej Mistrzostwa Świata (kasując przy okazji 20tys. funtów szterlingów), mieszkając i trenując jakiś czas w Lake Placid (USA) udziela się również w stacji ABC Sports.
Staje się także gwiazdą... muzyki. Piosenka "Fly Eddie Fly" wchodzi do pierwszej "50" w Wielkiej Brytanii. W Finlandii również kochają Eddiego - tam utwór "Mun niemi en Eetu" dochodzi do 2 miejsca na liście przebojów!"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Kowalski10)
Wiking
A to bylo calkiem niedawno. I liga hokeja w Rosji.
Sedziowie wykluczyli tylu zawodnikow, ze koniec koncow nie bylo kim grac. Spotkanie przerwano

"Spotkanie trwało... cztery minuty. Tyle wystarczyło, żeby hokeiści rozpętali MEGAburdę. To najprawdopodobniej największa bijatyka w historii hokeja.
Jaromir Jagr przyznał po meczu, że czegoś takiego jeszcze w karierze nie widział. Słynny hokeista spędził w NHL wiele lat, jednak dopiero w Rosji zobaczył, jak wygląda prawdziwa bijatyka.
W Kontynentalnej Lidze Hokeja Witaz Czechow spotkał się z zespołem Jagra - Awangardem Omsk. Nie minęły cztery minuty, a zawodnicy obu ekip zaczęli się bić. Po pierwszej bijatyce doszło do kolejnej. Kiedy wydawało się, że udało się już opanować sytuację, to"...

Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Kowalski10)
Wiking
Sport niestety bywa tez taki:



Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(cyganka)
Wiking
Kowalski olimpiada się zaczęła , Adam ma już srebro!!!!!! Ja tak pomagałam ,że jestem ochrypnięta a Ty co???? Śpisz......?????
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
112 Posty
xxx xxxx
(chudy1)
Początkujący
brawo adam tak 3maj
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok