Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Inwestowanie pastime. Corker, ponieważ dużo artykułów w goglach opisuje ten sposób inwestowania negatywnie. Kto mi to wyjaśni?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów

(MartusK)
Wiking
przykro mi, że się zawiodłeś, jednak nie oznacza to teraz że wszystkie inwestycje są nie korzystne, prawdopodobnie miałeś takie doświadczenie, należy posiadać wiedzę i pewne kompetencje,by wybrać korzystną inwestycję, postaw więc na edukację, a potem inwestuj.Dodam, że ja inwestuje w nieruchomości gruntowe, zamierzam też w apartamenty pod wynajem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
wrzeszczot napisał:
MartusK napisał:
nie mam zamiaru tracić więcej czasu na odpowiadanie tobie, więc mówię Ci ŻEGNAJ!

skoro nie chcesz rad od licencjonowanego doradcy inwestycyjnego
z 20 letnim doswiadczeniem na GPW


Szanowny a nam wielce mily Pawle Piotrze Wrzeszczocie,

Nie chce doprowadzac Cie do rozpaczy ani depresji, a tym bardziej do prob samobojczych, ale rozbior logiczny zdania

nie mam zamiaru tracić więcej czasu na odpowiadanie tobie, więc mówię Ci ŻEGNAJ!

sugeruje jednoznacznie, iz Pani ta przez pewien okres byla z Toba w glebokiej zarzylosci.
Wskazuje na to jednoznacznie konstrukcja zdania, oraz jasno spracyzowana informacja iz ta Pani przez pewien czas tobie odpowiadala.

Czas ten jednak Pani uwaza za stracony (nie mam zamiaru tracić więcej czasu) , oraz postanawia zakonczyc zwiazek ( więc mówię Ci ŻEGNAJ!)

Pamietaj tylko, aby nie zaniedbac obowiazku nalozonego przez Ciebie przez Stary Testament.
Skoro juz ona Tobie nie odpowiada, czyli za Ksiega Powtorzonego Prawa nie znajdujesz w niej upodobania, to masz prawo ja oddalic, ale nie zapomnij wreczyc jej Listu Rozwodowego.

W przeciwnym badz razie bedzie mogla zostac uznana za jawnogrzesznice, a w takiej sytuacji bedzie jej grozilo ukamionowanie...

Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
Najlepiej inwestowac w zloto, diamenty oraz dolary. Przechowywac pod brzoza.
Kobiety uwielbiaja nwestowac w ciuchy markowe oraz takowe buty. Starczy na lata, a rodzina po jej smierci sprzeda jeszcze wszystko z zyskiem.

Mezczyzni co poniektorzy uwielbiaja inwestowac w zony, ale to inwestycja wysoce niepewna. Przynosi czesto straty, rowniez moralne.

Ja zainwestowalam ostatnio w Lotto i stracilam duzo pieniedzy.....prawie 80 mill.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów

(MartusK)
Wiking
zwróć uwagę na Art.216.KK
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
DorHan napisał:
[quote]Najlepiej inwestowac w zloto, diamenty oraz dolary. Przechowywac pod brzoza.
Kobiety uwielbiaja nwestowac w ciuchy markowe oraz takowe buty. Starczy na lata, a rodzina po jej smierci sprzeda jeszcze wszystko z zyskiem.

Mezczyzni co poniektorzy uwielbiaja inwestowac w zony, ale to inwestycja wysoce niepewna. Przynosi czesto straty, rowniez moralne.

Mila DorHan,
Mozna tez inwestowac w zdrowie.
A smiech to zdrowie.
Stad tez autorka watku, Pani bez rajstop na tle golych scian w jakiejs norze (inwesujaca w nieruchomosci gruntowe oraz luksusowe apartamenty) jest doskonala inwestycja.

A jesli nawet nie ona personalnie, to czas poswiecony na lekture tego watku.

SMIECH TO ZDROWIE
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1262 Posty
pawel piotr
(wrzeszczot)
Maniak
no to sie pochlastam taka odpowiednia kobieta a ja nie zauwazylem ne mi odpowiadala

no i te apartamenta w Hiszpanijii


chyba zainwestuje we fabryke broni w Oklahomie albo Telawiwie

ale mialem racje ze
wydzierzawi pastwisko a hybelek wynajmie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
wrzeszczot napisał:
no to sie pochlastam taka odpowiednia kobieta a ja nie zauwazylem ne mi odpowiadala
no i te apartamenta w Hiszpanijii
chyba zainwestuje we fabryke broni w Oklahomie albo Telawiwie


1. Bronia pisze sie z wielkiej litery.
2. To Bronislawa zgodzi sie odsprzedac Ci udzialy w swoich manofakturach?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1262 Posty
pawel piotr
(wrzeszczot)
Maniak
to ja bede produkowal bronie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Inwestuje w waluty i metale szlachetne popłacają. Grunty? Zależy gdzie sie znajdują, jak na razie moje włości zyskują na wartości.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok