Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

232 Posty
ROBERT SIGØYNER
(dresler81)
Stały Bywalec
Super. To teraz pytanie czy ktoś z Was dysponuje autem? Ja niestety nie mam a mieszkam na Holmenkollen. Bez problemu dojadę w jakiś umówione miejsce. Ale z tego co pamiętam to ciężko dojechać komunikacją pod skały, bo byłem raz na Hauketjern rowerem i to jest kawałek. Piko mi sobota pasuje bo teraz pracuje do 16, a potem trening codziennie. Justyna-weź ze sobą topo albo jeśli jesteś z Oslo to spotkajmy się bym mógł wcześniej je przejrzeć jeśli to nie kłopot. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
232 Posty
ROBERT SIGØYNER
(dresler81)
Stały Bywalec
Uwaga. Chciałem przeprosić za zamieszanie, ale właśnie w pracy się dowiedziałem że niestety w ten weekend pracuje Tak więc odpadam na chwilę obecną. Jeszcze raz sorry. Mam nadzieje że Wy się wybierzecie i opowiecie mi co i jak.
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Aga Em
(chodzmynaspacer)
Wiking
W takim razie ja do Was dołączę przy kolejnym spotkaniu, bo w ten weekend podbijam Trolltunge
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
Marek P
(pikolak)
Wiking
No to może jutro o 17? Możemy się umówić w Oslo albo gdzieś w okolicy. Mogę podjechać autem i potem podjedziemy na miejsce.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Marcin P
(MarcinP)
Wiking
hej , jeżeli reszta z Was dalej chętna na sobotę , to i ja dołączę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów

(JustynaKitala)
Wiking
...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
Marek P
(pikolak)
Wiking
No cóż. Każdy ma obowiązki. U mnie będzie ciężko z sobotą bo mam nalot rodzinny i może mi się ewentualnie popołudniu uda wyrwać.
Ja nie posiadam FB, ale myślę że możnaby założyć jakąś grupę mailową np. google groups. I wtedy każdy sobie tam ustawi subskrypcje jak chce.
Jeśli jesteście za listą to wpisać się kto chętny:

docs.google.com/spreadsheets/d/1oOOojul5...aCo/edit?usp=sharing

Marek
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów
Paweł Mroziński
(Mroziak)
Nowicjusz
trzeba sie po prostu spotkac i dogadac ze wszystkim
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Arek Kaźmierski
(ArekKazmierski)
Wiking
Ja jestem zdeterminowany i chętny na takie spotkania, ale najbardziej odpowiadałyby mi niedziele, bądź sobotnie późne popołudnia. Tyle że moja wiedza o wspinaczce jest żadna.. tzn miałem już okazje wspinać się po naturalnej ścianie, ale instruktor ubierał mnie w te wszystkie uprzęże, więc nawet nie skupiałem się na ich nazwach. Tak więc zależałoby mi na spotkaniu, żeby dowiedzieć się najważniejszych podstaw, co muszę kupić i gdzie to kupić
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Andrzej Filip
(Lach1)
Wiking
Cześć
Ja też szukam kogoś do wspinania mam sprzęt. Możemy sie wybrać jak pogoda dopisze. Mój poziom to nasza 6.1. pzdr
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok