Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

20 Postów
Marek P
(pikolak)
Wiking
Kobiety owszem mile widziane Ja w miare regularnie jezdze w weekendy. Jeśli nie mam czasu to nawet jednodniowe wypady. Możemy się dogadać i coś wspólnego zainicjować
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów

(JustynaKitala)
Wiking
...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
232 Posty
ROBERT SIGØYNER
(dresler81)
Stały Bywalec
Hej. Super że masz Topo. Ja zbieram się do zakupu w Vulkan ale jakoś ciągle mam nie po drodze. Powiedz tylko jakie trudności robisz, bo nie chciałbym Cię ewentualnie opóźniac Może w następny weekend? Też mam cały szpej prócz ekspresow. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
Marek P
(pikolak)
Wiking
No to może się umówimy na jakieś rozpoznanie terenu? Kolsas czy Hautkjern niedaleko, więc można nawet w popołudnie któreś
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
232 Posty
ROBERT SIGØYNER
(dresler81)
Stały Bywalec
Rewelacja. Mi właśnie na tym rozpoznaniu zależy najbardziej :-D Bo na razie nie mam pojęcia co i gdzie, a nie chce trafić gdzieś gdzie będą same norweskie 7 i 8 :-P Fajnie jakby coś znaleźć w okolicach 5/5+.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Marcin P
(MarcinP)
Wiking
witam

Ja chęcią bym się przyłączył na jakiś weekendowy wyjazd w górki. Mieszkam w okolicy Oslo. Nie posiadam samochodu, ale są autobusy lub pociągi Chętnych proszę o kontakt to się coś zorganizuje . pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Arek Kaźmierski
(ArekKazmierski)
Wiking
A co powiecie na totalnego laika? Mam ogromne chęci, z kondycją też nie mam problemu, ale nie wiem nic w temacie. Najpierw chętnie wybrałbym się z kimś, żeby podpatrzeć, posłuchać trochę na temat osprzętu, uzyskać jakieś porady co do zakupu. Mieszkam w Oslo, a pracuję w okolicach Kolsas. Gdyby ktoś chciał poświęcić mi trochę czasu, to dojadę nawet do Bo Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
232 Posty
ROBERT SIGØYNER
(dresler81)
Stały Bywalec
Laik, nie laik - nie ważne. Grunt by było ciekawie.
Widzę, że odzew jest dość spory, wiec może zaczniemy coś już planować na przyszły weekend?
YR.NO tako rzecze o pogodzie na ten czas, że ma być bez deszczu i poniżej 20 st C.

PIKOLAK - może w piątek (bo mam wolne) faktycznie wykonamy jakieś rozeznanie?
Ja linę mam (niestety statyka) więc przy mojej masie z dołem wolę nie ładować
Z reszty szpeju to:

2 x uprząż
2 x kask
9 x HMS
7 x stalaki
5 x pętle z taśmy
FULL sprzęt do wychodzenia i układów wyciągowych.

Dorzucając Twoje ekspresy to już ładny zestaw nawet na kilka osób.

Justyna Kitala - jak znasz tereny to podpowiedz gdzie sie udać na jakieś prostsze drogi na początek (w okolicach 5/5+)

Czekam na chętnych i inne propozycje
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
Marek P
(pikolak)
Wiking
Niestety będę na wyjezdzie od środy do piątku wieczór.
Na rozpoznanie możemy się nawet umówić popołudniu np. wtorek. Albo sobota przyszła już w całości mi pasuje.
Ja mam uprząż, 3hms, 10 ekspresów, ATC guide, kask, pętlę.

Ja bym proponował Hautkjern, tam możemy się spotkać. Tam też jest dość spory wybór dróg, ale fajnie by było mieć jakieś topo. Ja znam jeszcze takie miejsce Gullaug, zaraz przed Drammen, tuż przy drodze 23.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów

(JustynaKitala)
Wiking
...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok