Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

142 Posty

(LuSii)
Stały Bywalec
til PABLO11 !!!

Paweł MEGA!!! radośnie Ci Dziękujemy za cenne porady , wskazówki i ostrzeżenia .. podane jak na tacy ..
wdzięczność unosi się do samego Soleibotntinden !!
będziemy analizować i przerabiać wszystko po kolei

jesteśmy IN TACZ!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
34 Posty
K. W.
(kasiaww)
Nowicjusz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
34 Posty
K. W.
(kasiaww)
Nowicjusz
Nie było mnie przez 2 tygodnie i widzę że coś mnie ominęło. Czy są może jakieś plany wspólnego wyjścia na najbliższe dni? (jeśli mogłabym się wprosić
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów
Paweł Mroziński
(Mroziak)
Nowicjusz
Halo, halo, planujemy wypad 28wrzesnia. Szczegoly wkrotce.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Michał Zyborowicz
(MichalZyborowicz)
Wiking
Hej.

Ponownie zapraszam na sobotę na wspólny slack line (jeśli ktoś nie wie co to to odsyłam do you tube) Jeśli zbierze się kilka chętnych osób to ustalimy miejsce i dokładną godzinę.

Ponad to jako instruktor wspinaczki zapraszam wszystkich którzy chcą dowiedziec się czegoś o tym sporcie, lub nauczyc się podstaw. Chętnie przeprowadzę kursy z zakresu asekuracji dolnej, w ramach koleżeńskiej pomocy (BEZPŁATNIE) Od końca października będę chciał wystartowac grupę (zorganizowane zajęcia min. 2 razy w tyg.) prawdopodobnie na vulkanie również BEZPŁATNIE. chętnych zapraszam do kontaktu na prv
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
232 Posty
ROBERT SIGØYNER
(dresler81)
Stały Bywalec
Michał !!!
A mocnego masz tego slacka? I czy tacy jak ja (z podniesionym środkiem ciężkości )
tez mają jakieś szanse? I o której planujesz tę zabawę, bo ja pracuję do 15:00 ale będę
jechał rowerem, więc mogę się dostać gdzieś w okolicach centrum
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
142 Posty

(LuSii)
Stały Bywalec
Witamy serdecznie i My również Robert vel Niedżwiedź

Robert - niestety planowany wypad odwołany ..

ale Michał nawołuje do kolejnego , ale nieco bliżej .. jak sam powiada - szczegóły wkrótce



romaro1 napisał:
Witam serdecznie , mam na imię Robert, znajomi wołają na mnie "niedźwiedź" (zupełnie nie wiem dlaczego?) nie jestem tu stałym bywalcem ,ale widzę jakieś ruchy, to dobrze miło widzieć że jest coraz więcej osób które nie mogą usiedzieć na dupie, przepraszam za wyrażenie ale myślę że nie obraziłem nikogo, bo wcale nie miałem takiego zamiaru najważniejsze że są chęci, a cała reszta to tylko zbędny balast, , ale dosyć owijania , jeśli nic nie stoi na przeszkodzie to czy zabralibyście gryzzliego na waszą wyprawę, obiecuję, że nawet nie zauważycie że z wami idę
pozdrawiam serdecznie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
142 Posty

(LuSii)
Stały Bywalec
Hejka Kasia
PEWNIE ! Zapraszamy do zabawy
na 28go musi cos wypalic bo nie przeboleje odwolanego wyjazdu heheh

kontrolujmy na biezaco wpisy to sie zegramy na konkret


kasiaww napisał:
Nie było mnie przez 2 tygodnie i widzę że coś mnie ominęło. Czy są może jakieś plany wspólnego wyjścia na najbliższe dni? (jeśli mogłabym się wprosić
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Michał Zyborowicz
(MichalZyborowicz)
Wiking
Hehehe Spoko Robert, taśma wytrzyma, tylko drzewa trzeba mocne znależc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
72 Posty
Damian Pora
(DamianPora)
Początkujący
hej hej jeśli ten planowany wypad jest jednodniowy i gdzieś niedaleko to też się chętnie przyłącze

Michał jaram się jak tęcza na placu zbawiciela tymi zajęciami ze wspinaczki mam nieco podstaw ale chętnie dowiedziałbym się trochę o niuansach
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok