Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Szukam łódki i osób na wędkowanie z łódki - Norwegia

5 Postów
Piotr K
(Balrog)
Wiking
Witam wszystkich,

Szukam łódki i osób na wędkowanie z łódki w weekendy lub w wolne dni wielkanocne, tj. między 17.04 a 21.04. W święta mogłaby to być nawet wycieczka na zachodnie wybrzeże. Mieszkam w Oslo, mam tu sprzęt (morska wędka, pilkery, a nawet sztormiak) i chciałem go wypróbować

Tymczasem w Oslo nie mogę nawet znaleźć łodki do wypożyczenia (poza kilkugodzinną ofertą z przewodnikiem, a pytałem już znajomych Norwegów oraz w sklepach wędkarskich) i póki co łowię tylko z brzegu

Pozdrawiam,
pk
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Wiking
U mnie ta sama historia, z tym że jestem z KRISTIANSAND, mam sprzęt ale łódki i kompana brak
Chętnie wybrałbym się również jak będzie cieplej na rzekę po łososia (wykupić pozwolenie i pomachać kijem)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
piotr Bendowski
(piotras993)
Wiking
czesc Piotrek tez jestem z oslo tez bym chetnie wybral sie na lodke ale brak jej i zostaje tylko lowienie z brzegu moze wybierasz sie teraz jakos na rybki daj jakis swoj kontakt
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Damian Ludwig
(masiv)
Wiking
Ja panowie zapraszam do Bergen! Tutaj trudniej trafic na pogode niz na miejsce z lodkami. Jest ich pelno do okoła. Raz bylem w miejscowosci Herdla i tam z chlopakami wzielismy łódkę za 600nok. Caly dzien plywania razem z paliwem. Nic tylko wędkować
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
862 Posty

(maciejko)
Maniak
łodka łódka ale nie lepiej sie wybrac na kuter, tak żeby uzbierac 8 osob i wypożyczyc na jeden dzien, złozyc sie po 300-400 kr kazdy. Ja jestem z okolic drammen i pisał bym sie na to plus moj kumpel
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Piotr K
(Balrog)
Wiking
Popieram! Na ten weekend miałbym 2 osoby, na przyszły 0, na jeszcze kolejny 1 itd. Zależy od terminu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Leszek Stobiecki
(leon75)
Wiking
Witam .Mogę wam tylko podpowiedzieć co do zachodniego wybrzeża to polecam wam wyspę Bømlo lub Austevoll to są typowe rybackie wyspy i z łódką oraz hitą do wynajęcia niema najmniejszego problemu Wszystko można znaleźć w internecie i można dojechać samochodem Pozdrowienia i miłych połowów.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
dudek POTEK
(patita)
Wiking
Chłopaki w okolicach oslo są tanie łudki najlepj kupici 10 konm motorem po sezonie sie wraca łowisz kiedy masz wolny czas,co do łososia teraz lepjej uwarzaci ale teraz sa najlepsze brania.poz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów

(miszel)
Wiking
witam wszystkich,
jestem z oslo, jeżeli jesteście zainteresowani to mam łódkę na wypożyczenie na łowienie na fiordzie w Vollen okolice Asker 30km od Oslo. Łódka jest z silnikiem zaburtowym 25KM wyposażona w echo sondę, serdecznie zapraszam, mój nr tel. 46346487 Michał
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów

(miszel)
Wiking
ZAPRASZAM NA ŁOWIENIE Z ŁÓDKI NA FJORDZIE NA VOLLEN tel. 46346487
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok