Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »
8 Postów

(miszel)
Wiking
witam wszystkich,
jestem z oslo, jeżeli jesteście zainteresowani to mam łódkę na wypożyczenie na łowienie na fiordzie w Vollen okolice Asker 30km od Oslo. Łódka jest z silnikiem zaburtowym 25KM wyposażona w echo sondę, serdecznie zapraszam, mój nr tel. 46346487 Michał
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów

(miszel)
Wiking
witam wszystkich,
jestem z oslo, jeżeli jesteście zainteresowani to mam łódkę na wypożyczenie na łowienie na fiordzie w Vollen okolice Asker 30km od Oslo. Łódka jest z silnikiem zaburtowym 25KM wyposażona w echo sondę, serdecznie zapraszam, mój nr tel. 46346487 Michał
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów

(miszel)
Wiking
witam wszystkich,
jestem z oslo, jeżeli jesteście zainteresowani to mam łódkę na wypożyczenie na łowienie na fiordzie w Vollen okolice Asker 30km od Oslo. Łódka jest z silnikiem zaburtowym 25KM wyposażona w echo sondę, serdecznie zapraszam, mój nr tel. 46346487 Michał
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów

(miszel)
Wiking
ZAPRASZAM NA ŁOWIENIE Z ŁÓDKI NA FJORDZIE NA VOLLEN tel. 46346487
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Piotr K
(Balrog)
Wiking
Ok, rozmawiałem z Michalem w sprawie łódki w Vollen i potrzebowałbym jeszcze 2-3 osób, żeby umówić się na jakiś weekend w kwietniu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
339 Postów
Krzysztof Adamek
(crazy chris)
Stały Bywalec
moja Baby bedzie w Oslo w poniedziałek,jak bedzie pogoda to wtorek pierwsze wodowanie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Piotr K
(Balrog)
Wiking
Hehe, moja przyjezdza w pt, a wyjezdza w nd, wiec bardzo podobnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Piotr K
(Balrog)
Wiking
Ktoś chętny na święta na łódkę? Może poza Oslo, to mógłbym dojechać Oczywiście w każdym przypadku dokładam się odpowiednio do kosztów wyprawy.

Jeśli chodzi o Oslo, to musi być nas przynajmniej 3 na łódkę.

Proszę o info na priv, bo święta już zaraz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów

(miszel)
Wiking
jestem z oslo, jeżeli jesteście zainteresowani to mam łódkę na wypożyczenie na łowienie na fiordzie w Vollen okolice Asker 30km od Oslo. Łódka jest z silnikiem zaburtowym 25KM wyposażona w echo sondę, serdecznie zapraszam, mój nr tel. 46346487 Michał





Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(fishingclub)
Wiking
Witam wszystkich miłośników i pasjonatów wędkowania.
Fishing Club ma do zaoferowania wszystkim wędkarzom sprzedaż artykułów wędkarskich.
W swojej ofercie sprzedażowej mamy artykuły takie jak pikery, przywieszki morskie, żyłki, plecionki, ciężarki ołowiane. Z biegiem czasu będziemy poszerzać naszą ofertę sprzedażową po wędki, kołowrotki inny sprzęt wędkarski.
Zapraszamy również do składania zamówień na stronie mailowej fishingclub.norgeoslo@gmail.com lub telefonicznie.
Sprzedaż odbywać się będzie na zasadzie wyjazdu Fishing Club po terenie Oslo i okolicach. Będzie możliwość umówienia się przez telefon.
Zapraszamy Państwa do zakupów, proponujemy towar znanych renomowanych firm z którymi prowadzimy współprace.
A wszystko to w konkurencyjnych cenach.
Startujemy w połowie stycznia. Pozdrawiamy Fishing Club
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok