Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Reklama

Rata w Norwegii już od618kr

Sprawdź ratę

Usługa realizowana przez DigiFinans.no | Priseksempel: Eff. rente 15,82%, 100 000 kr. over 5 år, etablering 950 kr., Tot. 142 730 kr.

4 Posty
Karol Czarnecki
(karol_77)
Wiking
Witam,
W sobotę przylatuję do Bergen i będę tutaj do wtorku. Czeka na mnie tutaj auto z łodzią więc mam 3 dnia samego wędkowania. Zapraszam chętnych do wspólnej zasadzki na wodne potwory. Chętnie zapoznam miejscowych
Pozdrawiam
Karol
tel 0048 666 177 444

W sierpniu planujemy wyprawę na północ w okolice wyspy Seiland. Najprawdopodobniej start busem będzie z Bergen. Apetyt na Halibuty rośnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Karol Czarnecki
(karol_77)
Wiking
Jutro ponownie przylatujemy do Bergen na weekendowe wędkowanie. Mamy miejsce na łódce więc zapraszam. Będziemy łowić na wyspie Sotra - camping Skotgun od jutra do wtorku.
Ostatnio łowiliśmy nawet 5kg czarniaki/sei
kontakt na tel 666 177 444
pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Breslau Oslo
(Breslau)
Wiking
Hei...mieszkam w Oslo tez szukam kogos kto moglby powedkowac w Oslo lub poblizu...jestes zainteresowany?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Breslau Oslo
(Breslau)
Wiking
Breslau napisał:
Hei...mieszkam w Oslo tez szukam kogos kto moglby powedkowac w Oslo lub poblizu...jest ktos zainteresowany?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Maciej Michalik
(Maciej77)
Wiking
Od dwóch tygodni mieszkam w Steinberg pod Drammen . Chętnie połowiłbym rybki ale nie mam pojęcia jak zacząć tzn. gdzie i jak wyglada sprawa opłat . Ktoś pomoże ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
862 Posty

(6e6)
Maniak
Od dwóch tygodni mieszkam w Steinberg pod Drammen . Chętnie połowiłbym rybki ale nie mam pojęcia jak zacząć tzn. gdzie i jak wyglada sprawa opłat . Ktoś pomoże ?

nowy pracownik Loe ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Maciej Michalik
(Maciej77)
Wiking
Loe ? nie wiem co to
Zwyczajny pracownik , stolarz . Do tej pory mieszkałem i pracowałem w Oslo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
862 Posty

(6e6)
Maniak
Loe na steinberg to głowny pracodawca, prefabrykaty betonowe. A co do wedkowania to ja tam łowilem najczesciej w vikersund, tam jest takie potoczek i czesto pstragi biorą. Njaczesciej narzekach a karte wedkarska to mozna sobie wsadzic w D
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
jaroslaw1
(jaroslaw1)
Wiking
Wtam. Tez jestem zapalonym wedkarzem. Jestem w Drammen od wczoraj i chetnie.umowil bym sie z kims na ryby.Jaroslaw
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Radoslaw Marciniak
(Theonetc)
Wiking
Witam ja mieszkam w Asker i wedkuje tylko w drobak i okolicy Oslo. Nesten otwarty na lepsza propozycje.Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok