Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
Eliza K (19865 niezalogowanych)
1381 Postów

(wilk stepowy)
Maniak
Dzień dobry...
Dzisiaj jest druga część filmu ,,Titanic,, ...tak dla przypomnienia wkleję tą piękną piosenkę
Celine Deion...



Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1019 Postów
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1564 Posty
Maniak

   Obejrzałem niedawno "Przenicowany Świat", film oparty na książce braci Strugackich, więc dalej zachwalać nie będę, obejrzyjcie. Efekty specjalne niestety rodem z "Czterech Pancernych", ale treść daje wystarczającą ilość rozrywki intelektualnej, aby skromność środków można było puścić w niepamięć.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
699 Postów
agnieszka o.
(saka)
Wyjadacz
polecam polski film "kratka"; fajne dialogi!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
699 Postów
agnieszka o.
(saka)
Wyjadacz
saka napisał:

[...]
krystyna janda króluje niezmiennie (w temacie gorąco polecam "przesłuchanie" z panią krystyną w roli głównej)
[...]


leci dzisiaj na tvp historia, godzina 21:00 !! POLECAM
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
699 Postów
agnieszka o.
(saka)
Wyjadacz
wracam do "jagodowych nocy", jako, że w końcu udało mi się obejrzeć. świetna obsada, dobra muzyka, nawet ciekawy pomysł, ale znużył mnie okrutnie. zdecydowanie czegoś mu brakuje. nie wyobrażam sobie przebrnięcia przez ten film, gdybym nie obecność lubianych przeze mnie aktorów. nie znam innych filmów tego reżysera, ale może taki jego styl, nudnawy. pozdrawiam

p.s. mam nadzieję, że ktoś obejrzał "przesłuchanie"
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
699 Postów
agnieszka o.
(saka)
Wyjadacz
celem podszlifowania norweskiego obejrzałam "til huttetuenes land"/"where the wild things are". wrzucam do worka "można obejrzeć". może skuszę się, gdyby pojawiła się okazja, obejrzeć po polsku (chociażby po to by uzupełnić wiedzę o filmie heh). ogólnie ujmując klimat filmu jest nieco smutnawy, skłaniający do przemyśleń.
mam jeszcze "Ulvesommer" do obejrzenia, w tym samym celu, ale coś czuję, że mnie nie zachwyci. gdyby natomiast jednak tak się stało, to dam znać.

tyle na dzisiaj
houk
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
313 Posty
anna ...
(zła)
Stały Bywalec
A ja proponuję...

Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
699 Postów
agnieszka o.
(saka)
Wyjadacz
a propos miast w temacie, to "miasto gniewu" też jest dobry
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
123 Posty
Aga Luba
(Luba)
Stały Bywalec
Saka, a Melancholie widziałaś? Mniemam, że tak, tym bardziej, że Antychryst Cię zainteresował. Tak, czy inaczej polecam serdecznie, chociaż to chyba najmniej pomyślne słowo, bo film jest mega depresyjny, ale też przepiękny wizualnie. Zapada w pamięc na bardzo długo...chyba na zawsze. Poza tym rola Kirsten Dunst - po prostu chylę czoła! Jak dla mnie film roku (na razie), bo w kinie jestem często.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok