Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
Czytali temat:
205 Postów
Rafal A
(Dyzio)
Stały Bywalec
siemanko. no zdecydowanie w wiekszym gronie. Ty a tak z ciekawosci to sam latach po okolicy czy kogos nowego napotkales. Pamietaj o 1 maja by zaleciec do mnie jak sie umawialismy
. Hej ludziska piszcie cos !!!!!!!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Artur Mentel
(menizxr)
Wiking
No i pieknie. To kiedy pierwsza ustawka?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
44 Posty
Nowicjusz
Siemka wszystkim . mam pytanie apr. Toru motocyklowego RUDSKOGEN ,jedzil ktos tam z was , jakie ceny ,terminy , ogolnie cos na temat chcialbym wiedziec .Zamierzam polatac troche po torze w tym sezonie hehhe.z gory dziekuje . pozdr.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
50 Postów
Motocyklisci Oslo
(NoSkills)
Nowicjusz
w sezonie jak przyjedziesz w srode to ci wszystko powiemy...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
44 Posty
Nowicjusz
ok ,napewno bede .moja hayka hehe. pozdrawiam kolegow z oslo .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
50 Postów
Motocyklisci Oslo
(NoSkills)
Nowicjusz
hayka powiadasz. juz tu jedna jest... a na tor to tez chcesz hayabusa czy masz jakis sportowy motocykl?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
44 Posty
Nowicjusz
Na tor ,mam chec zakupic sporta , mysle o R1,albo ZX 10,moze byc bez prawa rejestracji .Dlugie proste mi sie juz znudzily hehe..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Artur Mentel
(menizxr)
Wiking
No i jak Panowie latacie juz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Maciej Januszkiewicz
(Cygan1978)
Wiking
Cześć koledzy. Mam pytanko, jade na wielkanoc do polski i 14 kwietnia wracam z motorkiem na przyczepce. Mam zamiar zabrać kamizelke z naszymi barwami, czy koledzy z norwegii np. hells angells czy inne łobuzy nie czepiaja sie naszych barw. Jestem w pełni oplakietkowany, free group, flaga kongresu, ksywa i oczywiście barwy z tyłu. Tak przy okazji, mieszkam w klokkarstua 30km od drammen na wschód. mam nadzieję że bedzie z kim poganiać. yamaha xtz 750 super tenere. pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
50 Postów
Motocyklisci Oslo
(NoSkills)
Nowicjusz
za duzo gangsterskich filmow sie naogladales ;] to nie texas to norwegia wiec bedziesz zyl ;p tak naprawde to tu w dupie takie rzeczy maja
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok