Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

17 Postów
adam sørby
(AdamBomb)
Wiking
w ciemno bym nie jechal.. zarejestruj sie w adecco czy jakies inny firmy co wynajmuja ludzi na poczatek. i z tego moze ci sie rozwinac. na nav.no pewnie jest kilka ofert. i nie daj sie oszukac. za duzo tego jest. polacy daja sie za duzo wykozystywac . zalezy co chcesz robic i jakie wymaganaia masz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
360 Postów

(KonkoN)
Stały Bywalec
teraz sezon jest martwy, bez znajomosci w dwa tygodnie pracy na 90% nie znajdziesz, szkoda pieniedzy,
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1610 Postów
Maniak
Evelisa napisał:
Mieszkasz w Norwegii? W maju jest sezon czy jak? A kasa nie jest do wyrzucenia
Przez neta to ciezko znalezc prace, dlaetgo pomyslalam, ze na miejscu sie ogarnie wszystko...
a mąż ma pracę?czy oboje jedziecie szukać pracy z dzieckiem w pakiecie...trochę ryzykowne
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Evelisa Varvas
(Evelisa)
Wiking
Pakiet :/
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów

(amalpa)
Wiking
Nie. Nie znajdziesz pracy od reki. Syt jak w Pl
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
Jak chce sie wiecej zarabiac, to i trzeba wiecej wydac na start. Pewnych rzeczy sie nie przeskoczy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1610 Postów
Maniak
Evelisa napisał:
Pakiet :/

to ja widzę to tak:jeśli twój facet ma jakiś fach,udukomentowany i najlepiej podparty doświadczeniem to niech uderzy z cv do agencji pracy typu Adecco,Jobzone itp.
najlepsza opcja na start bo ogarnie co i jak ,jakiś kwadrat dostanie do mieszkania,wtedy ty możesz wpaść po jakimś czasie i się rozejrzeć w swoim temacie.bo tak w ciemno w pakiecie to czarno to widzę..bedzie stres i zniechęcenia a kraj i warunki są spoko do życia ,mam znajomych co w ostatnim roku przeprowadzili się na stałe.ale tak jak pisałem powyżej najpierw facet jechał i robił grunt pod przyjazd...powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok