Mam ochotę pójść na helse do Slåthaug vgs ale boję się że się nie dostanę i nie wiem jaki trzeba mieć średnią żeby dostać się na helse. Czy ktoś może wie jakąś średnią ?
I czy łatwo się tam dostać ?
11 Lat, 1 Miesiąc temu
1 NOK
Aktualnie poszukujemy wykwalifikowanych i doświadczonych betoniarzy do realizacji projektów infrastrukturalnych. Szukamy osób, które są dumne ze swojego fachu, posiadają wysokie kompetencje zawodowe i dobrze odnajdują się na wymagających placach budowy. Zakres obowiązków Wykonywanie szalunków, zbrojeń oraz prac związanych z betonowaniem Praca zgodnie z dokumentacją techniczną i rysunkami wykonawczymi Korzystanie z narzędzi cyfrowych i dokumentacji elektronicznej (np. Dalux) ...