Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

10 Postów
Paweł Stoch
(stachvw)
Wiking
Zna ktoś jeszcze jakiegos polaka co zna sie troche na mechanice i posiada jakies klucze?

Jednego z Asane mi polecili - ceny norweskich zakładow

Drugi kolega niejaki ""Andrzej Kielek"" który się chwali że zna mechanika i każe pisać na wiadomości priv. niestety ale chyba mu się przyśnił ten mechanik z Bergen na żadne wiadomości priv nie odpisuje chociaż na portalu loguje się codziennie, chyba rozpłynął w powietrzu jego duch sie za niego loguje i w klawiaturę nie może trafić żeby odpisać hahaha.

Nie rozumiem gościa, gorzej jak dziecko..
Dobry byłby z niego bajkopisarz.

Andrzeju Kielek - proponuje zmienić branżę na -> bajko, baśnio, pisarza....


Chyba minąłeś się z powołaniem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
370 Postów
Bunia D.
(buniusia79)
Stały Bywalec
wyślę tobie na pw numery telefonów.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Wiking
ja tez poprosze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów
Wiking
Paweł Stoch.
po pierwsze to radze troche pokory i trzymania jezyka za zebami.
Po drugie, to dopiero przed chwila zauwazylem prywatne wiadomosci.
Po trzecie to podalem ci numer juz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
Hej,
zależy mi na wykonaniu kontroli UE.
Czy również mogę poprosić o kontakty do mechaników na priv, jeśli to możliwe proszę o podanie przybliżonej lokalizacji.
Dzięki
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
370 Postów
Bunia D.
(buniusia79)
Stały Bywalec
Strasznie rzadko tu zaglądam. Proponuję wam poszukać na fb. W grupie Polacy w Bergen wystarczy wpisać mechanik w wyszukiwarce grupy. Mechanik Bergen ma też swoją stronę na fejsie. Niestety, takie czasy, że na ten fb jesteśmy zmuszeni jakoby
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Jacek Zarzycki
(matiwiolka)
Wiking
Witam,
myślę że mógłbym pomóc poszukującym mechanika w Bergen; także zainteresowanych zachęcam do kontaktu na nr 96888703.
Pozdrawiam Jacek,
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Dawid Jankowski
(dawid5995)
Wiking
Odkope kotleta
Szukam kogoś kto zrobie mi przegląd w norweskim aucie i nie każe wymienić pół wozu Najlepiej polak, wiadomo
Proszę każdego kto może pomóc o wiadomość na PW bo widzę że w wątkach nie za bardzo podajecie.
Mieszkam w Skogsvag (Sotra), czym bliżej tym lepiej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
370 Postów
Bunia D.
(buniusia79)
Stały Bywalec
Wiesz, jak wrzucą auto i podłączą do kompa, sprawdzą jak zawsze czy to Polak,, Rusek czy Niemiec i jak będziesz musiał wymieniać pół auta to nie ma zmiłuj.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
piotr Mm
(pM1)
Wiking
han napisał:
Racja,
kolega mechanik z Asany ma bardzo wysokie ceny.
To samo zrobilem u innego mechanika polskiego o wiele, wiele taniej. A i jestem bardzo zadowolony z uslug bo drobne rzeczy zostaly wykonane za darmo, do tego dostalem pare czesci do auta.


hmmm smarujecie mu, a ja powiem szczerą prawdę że w Bergen nie znam innego typa który ogarnia tak samochody jak on... może i ma ceny za mechanike ale przynajmniej jest zrobione tak jak należy... widziałem jak robił merca z pompą abs i bmw wątpię żeby tu ktos to zrobił.

ja osobiście polecam... nie kłamie, wytłumaczy co jest , zapłacisz i jedziesz bez stresu że drutu używa.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok