Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Tomasz Kolowrocki (8879 niezalogowanych)
8929 Postów
Maniak
grzemor napisał:...Jestem w Bergen od niedawna, ale cięzko mi znalezc prace. Mam takie pytania :
- Dlaczego wybrałeś akurat Bergen , na Beznadziejne Poszukiwanie Jakiejkolwiek Pracy ? .
- Dlaczego nie szukałeś Pewnej Pracy z Polski ?
- Czy masz tutaj własne auto ? .
---
Chcesz to odpowiedz , nie chcesz to też Świat się nie zawali .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
a niech tam
spróbuję pomóc
pisz na priva do członka " patim"
on ma prywatna firmę sprzątającą, a do tego jest prawdziwym polskim patryjotą
na pewno rodakowi nie odmówi w potrzebie
a jak sam rozumiesz przy sprzątaniu za bardzo nie liczy się doświadczenie
wystarczy chęć i polska fantazja
zresztą z " patimem" zapewne szybko się dogadacie jak Polak z Polakiem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
jasta102 napisał:pisz na priva do członka " patim"
on ma prywatna firmę sprzątającą, a do tego jest prawdziwym polskim patryjotą
na pewno rodakowi nie odmówi w potrzebie

PATIM na razie nie ma żadnej pracy ...
Ponadto właśnie Wyjeżdża Na Święta do Polski .
Sam "Pukałem" do Jego "Klamki" i tylko GŁUCHY odgłos usłyszałem .
---
---
ECH
Ładna pogoda na podwórku za oknem ..
Koty leżą pokotem i wygrzewają się jak po pijackiej imprezie ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Gabriel napisał:
jasta102 napisał:pisz na priva do członka " patim"
on ma prywatna firmę sprzątającą, a do tego jest prawdziwym polskim patryjotą
na pewno rodakowi nie odmówi w potrzebie

PATIM na razie nie ma żadnej pracy ...
Ponadto właśnie Wyjeżdża Na Święta do Polski .
Sam "Pukałem" do Jego "Klamki" i tylko GŁUCHY odgłos usłyszałem .
---
---

u "patima" to święta wszelkiego rodzaju zawsze dwa tygodnie później obchodzą jakoś tak
nawet i Nowy Rok to dopiero 14 stycznia będą mieli
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Grzeg Emor
(grzemor)
Wiking
jasta102 napisał:
[quote]a niech tam
spróbuję pomóc
pisz na priva do członka " patim"


No i dzięki, dobrze ze ktos przynajmniej chce sprobowac pomoc. co do reszty to w bergen mam znajomego u ktorego moglem sie zatrzymac dlatego akurat to miasto. ogloszenia z poslki.. hmm nie znam nikogo komu by sie udalo tak wyjechac. auto mam w polsce ale w razie potrzeby to mam je jak przewiezc wiec jest to kwestia kliku dni moze tygodnia max.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
grzemor napisał:... ogloszenia z poslki.. hmm nie znam nikogo komu by sie udalo tak wyjechac.
BZDURY NA RESORACH .
90 % emigracji w Norge , to początkowi pracownicy , skaperowani przez Polskich legalnych pośredników ...!!

Bardzo chaotyczna ta twoja odpowiedz .
A kulega nico nie chciał załatwić ? nawet na dziko !?
---
To dlaczego ciebie ściągał ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Grzeg Emor
(grzemor)
Wiking
Gabriel napisał:
grzemor napisał:... ogloszenia z poslki.. hmm nie znam nikogo komu by sie udalo tak wyjechac.
BZDURY NA RESORACH .
90 % emigracji w Norge , to początkowi pracownicy , skaperowani przez Polskich legalnych pośredników ...!!

Bardzo chaotyczna ta twoja odpowiedz .
A kulega nico nie chciał załatwić ? nawet na dziko !?
---
To dlaczego ciebie ściągał ?



Probujesz w ten sposob pomoc? albo mozesz pomoc albo nie, proste. Nie mozesz - nie pisz. Probowalem w Polsce, nie dalo sie, wyszedlem z zalozenia ze to nie sa oferty kierowane do wszystkich. Kolega niestety nie, nie moze. Gdyby mogl nie zawracalbym dupy na forum. Sam chcialem przyjechac i sprobowac kolega zaproponowal lokum. Dalej szukam sam. jakies dodatkowe pytania ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
200 Postów
Milka ...
(milka_milka)
Stały Bywalec
nie wiem na jakiej podstawie tak piszesz, ja osobiscie znam wiele osob, ktore szukaly pracy z Polski i dlugo czekaly z przyjazdem reszty rodziny

zadaj sobie pytanie czego oczekujesz i jakie posiadasz kwalifikacje

byles dopiero na kilku budowach... popytaj ile CV wyslali ci, ktorzy sa tutaj od niedawna, to nie sa dziesiatki ale setki a Ty chcialbys po kilku budowach miec robote bez referencji czy potwierdzenia ze cokolwiek potrafisz

postaw sie na miejscu potencjalnego pracodawcy... zatrudnilbys kogos z Twoim podejsciem


anonimowy, arogancki i wg papierow niekompetentny

sam sobie odpowiedz...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
grzemor napisał:
Witam rodaków. Pewnie normalnie bym tego nie robil ale pisze gdyz pilnie szukam pracy. Jestem w Bergen od niedawna, ale cięzko mi znalezc prace. Problem polega na tym,ze w Polsce pracowalem na czarno, nie mam zadnych referencji, ani nic a podobno na to zwraca sie tu duza uwage. Moze mialby ktos mozliwosc pomoc mi w takiej sytuacji? Szukam jakiejkolwiek pracy, moze byc magazyn, hurtownia itp itd, jestem silny fizycznie nie robi mi to roznicy. Poporstu zalezy mi na pracy. W PL pracowalem na budowach i jako kierowca (kat.B, Renault Master) oraz chwile przy wycince lasu i wykonczeniach,nie jestem glupi ani flegmatyczny, jestem uczciwy. Z gory dzieki za jakiekolwiek zainteresowanie. Pozdrawiam.
a jaki masz zawod??
bo to ze bez jezyka, i bez zadnych kwalifikacji to juz wszyscy wiedza....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów

(Mart)
Wiking
Yatsek napisał:
grzemor napisał:
Witam rodaków. Pewnie normalnie bym tego nie robil ale pisze gdyz pilnie szukam pracy. Jestem w Bergen od niedawna, ale cięzko mi znalezc prace. Problem polega na tym,ze w Polsce pracowalem na czarno, nie mam zadnych referencji, ani nic a podobno na to zwraca sie tu duza uwage. Moze mialby ktos mozliwosc pomoc mi w takiej sytuacji? Szukam jakiejkolwiek pracy, moze byc magazyn, hurtownia itp itd, jestem silny fizycznie nie robi mi to roznicy. Poporstu zalezy mi na pracy. W PL pracowalem na budowach i jako kierowca (kat.B, Renault Master) oraz chwile przy wycince lasu i wykonczeniach,nie jestem glupi ani flegmatyczny, jestem uczciwy. Z gory dzieki za jakiekolwiek zainteresowanie. Pozdrawiam.
a jaki masz zawod??
bo to ze bez jezyka, i bez zadnych kwalifikacji to juz wszyscy wiedza....


tak ci kurwa zle tu jeb**y polaczku?? jak tak to po chuj zjebany tu piszesz??! przyjemnosc ci sprawia, ze po wszystkich jedziesz. lepiej zajmij sie soba!
potrafisz pomoc to napisz konkret.!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok