Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Tomasz Kolowrocki (8880 niezalogowanych)
198 Postów
Skurczybyczek Skurczybyczek
(Skurczybyczek)
Stały Bywalec
MartaKol napisał:
Yatsek napisał:
grzemor napisał:
Witam rodaków. Pewnie normalnie bym tego nie robil ale pisze gdyz pilnie szukam pracy. Jestem w Bergen od niedawna, ale cięzko mi znalezc prace. Problem polega na tym,ze w Polsce pracowalem na czarno, nie mam zadnych referencji, ani nic a podobno na to zwraca sie tu duza uwage. Moze mialby ktos mozliwosc pomoc mi w takiej sytuacji? Szukam jakiejkolwiek pracy, moze byc magazyn, hurtownia itp itd, jestem silny fizycznie nie robi mi to roznicy. Poporstu zalezy mi na pracy. W PL pracowalem na budowach i jako kierowca (kat.B, Renault Master) oraz chwile przy wycince lasu i wykonczeniach,nie jestem glupi ani flegmatyczny, jestem uczciwy. Z gory dzieki za jakiekolwiek zainteresowanie. Pozdrawiam.
a jaki masz zawod??
bo to ze bez jezyka, i bez zadnych kwalifikacji to juz wszyscy wiedza....


tak ci kurwa zle tu jeb**y polaczku?? jak tak to po chuj zjebany tu piszesz??! przyjemnosc ci sprawia, ze po wszystkich jedziesz. lepiej zajmij sie soba!
potrafisz pomoc to napisz konkret.!




Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
MartaKol napisał:
Yatsek napisał:
grzemor napisał:
nie mam zadnych referencji (...) Szukam jakiejkolwiek pracy (...) nie robi mi to roznicy
a jaki masz zawod??
bo to ze bez jezyka, i bez zadnych kwalifikacji to juz wszyscy wiedza....


tak ci kurwa zle tu jeb**y polaczku?? jak tak to po chuj zjebany tu piszesz??! przyjemnosc ci sprawia, ze po wszystkich jedziesz. lepiej zajmij sie soba!

przeciez masz.. jaki ten koles od wszystkiego ma zawod? czytac nie umiesz?? przeciez mu pomagam... podbijam post a do tego naprowadzam - co ma zrobic zeby zdobyl normalna prace w Norwegii... jak bedzie tak jak w PL jebal na czarno to ani kasy ani refernecji z tego
znowu bedzie... cos ty taka nerwowa?? sexu za malo czy jak?? niedoruchana jestes i innych sie czepiasz??

MartaKol napisał:
potrafisz pomoc to napisz konkret.!
jestes sredniobrzydka... blehhh, te 3 gwiazdki co Ci dalem to i i tak za duzo chyba, to co w glowie powinno *ci troszke zanizyc sume wynikow... buahahah masz konkret....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Grzeg Emor
(grzemor)
Wiking
milka_milka napisał:
nie wiem na jakiej podstawie tak piszesz, ja osobiscie znam wiele osob, ktore szukaly pracy z Polski i dlugo czekaly z przyjazdem reszty rodziny

zadaj sobie pytanie czego oczekujesz i jakie posiadasz kwalifikacje

byles dopiero na kilku budowach... popytaj ile CV wyslali ci, ktorzy sa tutaj od niedawna, to nie sa dziesiatki ale setki a Ty chcialbys po kilku budowach miec robote bez referencji czy potwierdzenia ze cokolwiek potrafisz

postaw sie na miejscu potencjalnego pracodawcy... zatrudnilbys kogos z Twoim podejsciem


anonimowy, arogancki i wg papierow niekompetentny

sam sobie odpowiedz...


Hmm w zadnym wypadku nie jestem arogancki, co do CV wyslalem ich juz mnostwo, naprawde nie siedze na dupie patrzac sie w sufit Mowilem o budowach, ze bylem bo ktos tam zapytal. I ja nie musze sie stawiac w roli pracoawcy bo ja to doskonale rozumiem. Nie mam pretensji ze ktos mnie nie chce zatrudnic, zapytalem tylko czy ktos moze pomoc. Kolejna osoa ktora chyba niedo konca czyta to co jest napisane. Co do umowy, no to akurat w polsce bylem do tego smuszony, zeby pracowac na czarno, tutaj tego nie chce, szukam pracy jakiejkolwiek ale na odpowiednich warunkach. proste.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
200 Postów
Milka ...
(milka_milka)
Stały Bywalec
no akurat to nie jest takie proste jak piszesz

ale dalej nie rozumiesz a szkoda

niemniej - powodzenia!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok