Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
M R Radek Ibek Andrzej Rakowski tomasz xxx Bartek Rybienik lechuhd Magda Be (4616 niezalogowanych)
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
najgorsze te buty ....w czym teraz wyskoczysz na miasto ?

ps . jaki masz rozmiar ? mam zapasową parę
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
32 Posty
Elwira Musiał
(Elvie)
Nowicjusz
Nie spodziewalam sie, iz moze mi cos zginac z bagazu, dlatego na pewniaka wlozylam tam wszystkie leki, ktorych potrzebowalam na pobyt w Bergen...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
musisz mieć poważne problemy ze zdrowiem
i w świat?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
oj .....wyleczyć się też można metodami niekonwencjalnymi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
32 Posty
Elwira Musiał
(Elvie)
Nowicjusz
jasta102 napisał:
musisz mieć poważne problemy ze zdrowiem
i w świat?


Zadnych powaznych problemow ze zdrowiem nie mam, ale fakt, iz przylecialam tu na dlugo zachecil mnie do tego, by ubezpieczyc sie we wszelkiego rodzaju leki... Zreszta nie tylko dla siebie je tu wiozlam, stad tak duza ilosc.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
pewnie Toll zarekwirowal jako narkotyki

rachunek dostaniesz poczta
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
32 Posty
Elwira Musiał
(Elvie)
Nowicjusz
"na pewniaka" zlamalas regulamin przewozu.
w Norwegii nie ma aptek?;> czy moze w Bergen tak specyficzny klimat, ze dzialaja jedynie piguly kupione na rynku polskim i w takich ilosciach, ze zatrzymaliby w podrecznym?


W podrecznym mialam dosc rzeczy, dlatego nie zmiescilabym ich juz... Gdybym spodziewala sie takich okolicznosci, jakie zaistnialy, na pewno nie mialabym ich w glownym bagazu, ale nikt nie jest w stanie przewidziec pewnych rzeczy...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
alexkawa napisał:
Elvie napisał:
Nie spodziewalam sie, iz moze mi cos zginac z bagazu, dlatego na pewniaka wlozylam tam wszystkie leki, ktorych potrzebowalam na pobyt w Bergen...

hehe
"na pewniaka" zlamalas regulamin przewozu.
w Norwegii nie ma aptek?;> czy moze w Bergen tak specyficzny klimat, ze dzialaja jedynie piguly kupione na rynku polskim i w takich ilosciach, ze zatrzymaliby w podrecznym?


a jak w takim Bergen nie ma takiej piguły co cie uleczy ? tak kawe alexa już nie wyleczy nikt
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
pewnie czekaja na opinie od ZAIKSu czy legalne pliki mialas na nosnikach elektronicznych

teraz psy na lotniskach wszystko wywesza
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
32 Posty
Elwira Musiał
(Elvie)
Nowicjusz
heheh ale lamalas regulamin z premedytacja i jeszcze czujesz sie wielce oburzona? ;]

Zadnego regulaminu nie zlamalam. No i jesli dla Ciebie dziwne jest oburzenie z oczywistego powodu, to chyba wiele masz juz za soba... Dla mnie to normalne na pewno nie jest.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok