Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
ARKADIUSZ ROZANSKI arkadiusz rozanski Kamila Sygutowska grazyna h H Krzyszt Kris LukaszC Ce pmvppl Asia Nowakowska Lukasz Chrupek Joanna Gonka ...aurus Colins (5779 niezalogowanych)
588 Postów
Ines Fernholc
(Tuptusiowata)
Wyjadacz
W końcu Asia zawitałaś na Moją Norwegię
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Wiking
Oczywiscie jestem za.Piszcie kiedy a ja sie dostosuje justa.zoltowska68@gmail.com
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Justyna P
(Justynaa)
Wiking
hej dziewczyny, jak organizujecie jakieś spotkanie to dajcie znać, chętnie się z moim synkiem przyłącze pozdrawiam mamuśki
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
46 Postów
Elka Zielińska
(sue135)
Nowicjusz
oj widze pierwsz raz tyle chetnych asia199 jestes pewna, ze nas pomiescisz bo ja tez sie pisze! moj co prawda ma dopiero 2 miesiace ale mamusia chetnie z kims porozmawia mieszkamy na Fanahammeren wiec autem do laguny mam 4 min podaj konkretna date i spodziewaj sie nalotu mamusiek
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
588 Postów
Ines Fernholc
(Tuptusiowata)
Wyjadacz
Dziewczyny a może zorganizujemy spotkanie u mnie w czwartek koło godziny 12 ??? Co Wy na to? Mieszkam na Blomsterdalen.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Joanna Gutowska
(aska199)
Wiking
Hej Ines szkoda , ze teraz dopiero napisalas , bo my sie juz poumawialysmy , ale Ciebie oczywiscie tez zapraszam. zaraz Ci wszystko na priv napisze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
46 Postów
Elka Zielińska
(sue135)
Nowicjusz
To bedzie tydzien pelen odwiedzin Przynajmniej sprawdzimy gdzie mozna zrobic w wiekszym gronie nastepnym razem Ja juz licze ile osob sie u mnie pomiesci
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
158 Postów
Genowefa Pigwa
(GenowefaPi)
Stały Bywalec
Ja niestety nie dam rady w tym tyg Kolega u nas jest
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
75 Postów
Roksana Muszyńska
(roxanka)
Początkujący
jak czas pozwoli i moj krzykacz to tez z checia bym sie spotkala ale to bede wiedziala cos kolo srody. No ja na lagune mam kawalek drogi bo mieszkam jeszcze za Os
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
588 Postów
Ines Fernholc
(Tuptusiowata)
Wyjadacz
Ja wyszłam otwarcie ze spotkaniem u mnie kiedy i o której I zależało mi na tym aby spotkały się wszystkie mamy którym to pasuje My mamy sporo miejsca i bez problemu wszystkie pomieścimy więc jeśli macie ochote przyjechać w czwartek do Nas bądź połączyć spotkanie nie widzę żadnego problemu A to, że z dziecmi jest głośno to zawsze będzie czy to będzie tylko dwójka czy piątka
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok