Doma123 napisał:
...chętnie chciała bym mieć takiego bobaska
...
No "cus" trza robic, aby "siem" nie "za-tarlo"!!!
.
...chętnie chciała bym mieć takiego bobaska
No "cus" trza robic, aby "siem" nie "za-tarlo"!!!
.
1 NOK
Szukamy stolarzy i pracowników budowlanych, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności w dynamicznym środowisku. Oferujemy stabilną pracę w firmie cenionej za dokładność i precyzję. Chcesz być częścią naszego zespolu i brac udzial w ciekawych projektach przeslij nam swoje CV bezposrednio na adres: robert@atvb.no