Doma123 napisał:
...chętnie chciała bym mieć takiego bobaska
...
No "cus" trza robic, aby "siem" nie "za-tarlo"!!!
.
...chętnie chciała bym mieć takiego bobaska
No "cus" trza robic, aby "siem" nie "za-tarlo"!!!
.
1 NOK
Zostałeś poszkodowany w wypadku samochodowym w Norwegii? Doznałeś obrażeń lub zostałeś narażony na utratę dochodu? Sprawdź, czy masz prawo do odszkodowania! Skorzystaj z porady prawnika już dziś Możesz starać się o odszkodowanie, jeżeli uczestniczyłeś w wypadku komunikacyjnym z nie swojej winy. Nie ma znaczenia czy byłeś kierowcą, pasażerem, pieszym, czy rowerzystą. Wystarczy, że ...