Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Julia Noga Mateusz Lizun (1682 niezalogowanych)
8929 Postów
Maniak
fullcasco napisał:ale po co 10 osob na spatkanie -dryzyna pilkarska czy jak ?
W większym gronie raźniej a i wymiana informacji bezpośrednich bardziej jest pełniejsza niż taka pisana ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
699 Postów
agnieszka o.
(saka)
Wyjadacz
ulv, ja czytałam cały wątek "dziewczyny z oslo" (czy jak to tam) od początku do końca i uważnie; nie daję się ponieść opiniom innych, a piszę co uważam ja i jakie ja odnoszę wrażenie. ogólnie nie lubię "pojeżdżania" po ludziach i tyle. a śledzić zamierzam [a z innej beczki: ty akurat nie piszesz w sposób złośliwy]

kami, życzę powodzenia!


fullcasco, buahahahahahaha na pierwszym spotkaniu zawsze musi być meczyk
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
92 Posty
Anastazja :)
(niezapominajka741)
Początkujący
saka napisał:
witam,
jestem młodą mamą, od niedawna mieszkam w bergen. mam synka (14 miesięcy), który bardzo lubi dzieci. w polsce nie było z tym problemu, natomiast tutaj nikogo nie znam. a chciałabym, żeby bawił się z innymi dziećmi. chętnie spotkam się z osobą czy osobami w podobnym położeniu. serdecznie pozdrawiam


Szkoda ,że ja nie mieszkam w Bergen tylko koło Oslo .Mam synka w tym samym wieku co TY . Pozdrawiam i życzę Wam powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
26 Postów
monika labun
(monia labun)
Wiking
ulv, nie wiem czy ty moze do mnie ta mala dygresyjka o niezagladaniu na forum albo zagladaniu raz na jakis czas. Gwoli uscislania to zagladam tu prawie codziennie ale niestety nie mam az tak duzo czasu co ty (jak widac) aby wdawac sie w dyskusje na ,,kazdy tamat". Akurat ten temat wydawal mi sie godny odpisania i ciagniecia watku wiec wyrazilam swoja opinie i tyle.
Pozdrawiam wszystkie mamay w bergen i okolicach, moze kiedys stworzymy nasze przedszkole bo moj synek niestety nie chce chodzic do przedszkola a chodzi juz dwa miesiace, musze go wypisac bo sie jakiejs nerwicy nabawi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
143 Posty
Ola Kotwicka
(kropcia1)
Stały Bywalec
Witam ponownie po krotkiej nieobecnosci

saka... niestety moje dzieciatko jest za male na zabawi bo ma dopiero 4 miesiace i nie bardzo wie co to jest bvawic sie z dziecmi ale chewtnie moge sie umowic na jakies spotkanie na spacerze czy jakos tak Ja jestem z Askoy takze calkiem niedaleko od Bergen

Asiula81 z 10 osob przyszly 2 a nawet w sumie z 2 osob z forum zrobilo sie 6 ;P Ja zawsze jestem otwarta na propozycje o jakims wyjsciu z ludzmi na miasto (mowie miasto mam na mysli Bergen, bo ja to na wsi mieszkam )
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(^marta^)
Wiking
mona dziecko sie nerwicy nie nabawi ...tak to jest ze dziecko czasme ciezko znosi odzielenie od mamy...a przedszkole jest waznym etapemw zyciu dziecka, uczy sie przede wszystkim jezyka, no a co dalej idzie rozwija sie i uczy innych rzeczy...nie poddawaj sie
saska a gdzie mieszkasz? dokladnie... bo ja mieszkam na tertnes...
mam dwie corki 4,5 roku i 12 miesiecy
Kropcia sliczne zdjecie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
699 Postów
agnieszka o.
(saka)
Wyjadacz
hej
ja mieszkam w centrum (póki co, bo chciałabym się przeprowadzić na obrzeża, tylko sytuacja na rynku nieruchomości wiadoma), ale odległości mi nie straszne. mogę gdzieś dojechać czy dojść, jeżeli niedaleko.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
ola ....
(ataeb)
Wiking
heejjj ja rowniez jestem mloda mama i mam coreczke julciee ma 17 ms oprocz tego mam jeszcze jej wujka on ma prawie piec latek no i mam znajoma ktora ma tez synka chyba 14 ms ma. wiec jezeli jestes chetna to nie ma sprawy . mieszkamy w bergen w poblizu nesttun ja mam 22 latka a ty
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
51 Postów

(ewelina00072)
Nowicjusz
Witam dziewczyny. Ja też jestem młodą mamą niestety nie z Bergen a z okolic- i też nikogo tutaj nie znam. Mam synka- 4 miesiące troszkę młodszy, i póki co nie będzie się bawił, ale chciałabym żeby miał kontakt z innymi dziećmi( jest bardzo towarzyski:). Gdybyście były zainteresowane kontaktami z nami to bardzo się ucieszymy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
107 Postów

(pychulek)
Początkujący
hej widzialam ze mieszkasz nie daleko,moj synek jeszcze nie pobawi sie z innym dzieckiem ale moze jakas kawka i ploteczki? Gdzie mieszkasz dokladnie?pozdr Kaska
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok