Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
Julia Noga Mateusz Lizun (1663 niezalogowanych)
699 Postów
agnieszka o.
(saka)
Wyjadacz
ale to by musiało oznaczać, że moja propozycja jest mało interesująca (buuuuuuu)

... to ja juz wolę wierzyć, że nikt nie zagląda
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(giovi2)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1485 Postów
Darek ...
(ulv72)
Maniak
no czasem tak bywa to jak z organizowaniem jakiegos wspolnego wypadu, spotkania, wszyscy by chcieli a jak juz
ktos poda szczegoly, tu i tam i wtedy, to nagle wiekszosc ma tyle spraw w tym czasie do zalatwienia, ze hej

za to napisz tak : jestem mloda mamusia, nudze sie podczas spacerow i w wolnych chwilach, moze jakis fajny facet
dotrzymalby mi towarzystwa ? ..... prawie na bank mozna zalozyc, ze skrzynka na priv bedzie pelna...tez tak, ze hej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
699 Postów
agnieszka o.
(saka)
Wyjadacz
ależ ja nie naciskam, żeby to były polskie dzieci; ale norweskie też by trzeba było znać;
poprostu trzeba od czegoś zacząć; co do obaw, to ma je każdy, ja również, ale należy być otwartym na innych.
szukam osób w podobnym położeniu i nie na siłę, rzecz jasna
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
699 Postów
agnieszka o.
(saka)
Wyjadacz
a facetom tylko jedno w głowie

panowie!!!!!!!! bardzo mnie się nudzi... i mojemu synkowi, więc jeżeli tylko macie syneczka bądź córeczkę, to moja propozycja odnosi się również do was
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1485 Postów
Darek ...
(ulv72)
Maniak
moze teraz bedzie lepiej powodzenia zycze !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
saka napisał:
ale to by musiało oznaczać, że moja propozycja jest mało interesująca
INTERESUJĄCA JEST I OWSZEM Tylko moim zdniem niepoprawnie zapodany jest temat i tyle ...
Bo popatrz sama ...
..."dziecka do zabawy z moim synem"...
NIE DOŚĆ ,że niechlujne ....bo ewidentnie brak początku... /np. poszukuję dziecka.../.
To jeszcze pretensjonalnie i WIELKOPAŃSKO Tak z góry ..."do zabawy z moim synem"...
A co to inne dzieci mają być zabawkami dla Twojego syna...bo On chce się nimi bawić...? .
WIESZ kiedyś były takie sobie czasy iż co niektóre młode mamy z bogatych domów szukały MAMEK do karmienia swoich niemowlaków bo IM się WIELKIM PANIOM nie chciało i taka była moda ....
Tak samo jest i z Tobą w Tym konkretnym temacie ....
I pewnie dlatego brak było odzewu .
Jednak to jest taki sobie mój punkt postrzegania pewnych rzeczy....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
107 Postów

(pychulek)
Początkujący
Zaglada w sensie pisze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
52 Posty
Asia ...
(asiula81)
Nowicjusz
No wlasnie,nikt nie odpisuje.Ludzie zaczynaja nowe tematy i albo nikt nie odpisze albo odpisze jedna osoba...

proponowalam spotkania juz wiele razy wiele osob deklarowalo sie ze przyjda i co.....z 10 osob zrobily sie 2 osoby.!!!!!!
pozdrawiam tych wszystkich co nie byli...........
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1485 Postów
Darek ...
(ulv72)
Maniak
Asiula81 napisał:
No wlasnie,nikt nie odpisuje.Ludzie zaczynaja nowe tematy i albo nikt nie odpisze albo odpisze jedna osoba...

proponowalam spotkania juz wiele razy wiele osob deklarowalo sie ze przyjda i co.....z 10 osob zrobily sie 2 osoby.!!!!!!
pozdrawiam tych wszystkich co nie byli...........



dzieki pozdrawiam rowniez !

tylko nie wpadnij nam w depresje z tego powodu, ze spotkania nie wychodza
jak przyszly 2 osoby to juz jest cos ! drobnymi kroczkami do przodu... i kiedys bedzie i 10 ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok