no czasem tak bywa

to jak z organizowaniem jakiegos wspolnego wypadu, spotkania, wszyscy by chcieli a jak juz
ktos poda szczegoly, tu i tam i wtedy, to nagle wiekszosc ma tyle spraw w tym czasie do zalatwienia, ze hej
za to napisz tak : jestem mloda mamusia, nudze sie podczas spacerow i w wolnych chwilach, moze jakis fajny facet
dotrzymalby mi towarzystwa ? ..... prawie na bank mozna zalozyc, ze skrzynka na priv bedzie pelna...tez tak, ze hej