Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
Julia Noga Mateusz Lizun (1662 niezalogowanych)
699 Postów
agnieszka o.
(saka)
Wyjadacz
gabriel napisał:
saka napisał:
ale to by musiało oznaczać, że moja propozycja jest mało interesująca
INTERESUJĄCA JEST I OWSZEM Tylko moim zdniem niepoprawnie zapodany jest temat i tyle ...
Bo popatrz sama ...
..."dziecka do zabawy z moim synem"...
NIE DOŚĆ ,że niechlujne ....bo ewidentnie brak początku... /np. poszukuję dziecka.../.
To jeszcze pretensjonalnie i WIELKOPAŃSKO Tak z góry ..."do zabawy z moim synem"...
A co to inne dzieci mają być zabawkami dla Twojego syna...bo On chce się nimi bawić...? .
WIESZ kiedyś były takie sobie czasy iż co niektóre młode mamy z bogatych domów szukały MAMEK do karmienia swoich niemowlaków bo IM się WIELKIM PANIOM nie chciało i taka była moda ....
Tak samo jest i z Tobą w Tym konkretnym temacie ....
I pewnie dlatego brak było odzewu .
Jednak to jest taki sobie mój punkt postrzegania pewnych rzeczy....


gabrielu, to dopiero są wielkopańskie i przesycone zbędnym patosem słowa! brak początku nie jest niechlujstwem, acz celowym zabiegiem, który być może opatrznie odczytałeś. miało to zwrócić uwagę na post, ale to tylko tak dla wyjaśnienia. jasną rzeczą jest, że ludzie nie są zabawkami (choć jak widać niektórym trzeba tłumaczyć, co dla innych jest oczywiste) i nie napisałam, że szukam zabawek (nawet w podtekście), a nowych znajomych! i nie rozumiem jaki związek z moją osobą ma lekcja historii o mamkach? czego niby mi się nie chce? twoją odpowiedź uważam za złośliwą i krzywdzącą. i dla twojej wiadomości, to w związku z tym, że ten wątek się rozwinął, to już kilka osób do mnie napisało, więc nie wszyscy podzielają twoją opinię.
pozdrawiam
p.s. widziałeś tytuły innych wątków? ciekawa jestem innym również zwróciłeś uwagę z powodu "niechlujstwa"?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
52 Posty
Asia ...
(asiula81)
Nowicjusz
ulv72 napisał:
[quote]no czasem tak bywa to jak z organizowaniem jakiegos wspolnego wypadu, spotkania, wszyscy by chcieli a jak juz
ktos poda szczegoly, tu i tam i wtedy, to nagle wiekszosc ma tyle spraw w tym czasie do zalatwienia, ze hej


no myślisz podobnie a czy wpadles w depresje?
bo ja nie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1485 Postów
Darek ...
(ulv72)
Maniak
Asiula81 napisał:
[quote]ulv72 napisał:
no czasem tak bywa to jak z organizowaniem jakiegos wspolnego wypadu, spotkania, wszyscy by chcieli a jak juz
ktos poda szczegoly, tu i tam i wtedy, to nagle wiekszosc ma tyle spraw w tym czasie do zalatwienia, ze hej


no myślisz podobnie a czy wpadles w depresje?
bo ja nie...



a ty cwana jestes sprytna, no...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
52 Posty
Asia ...
(asiula81)
Nowicjusz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
26 Postów
monika labun
(monia labun)
Wiking
Ten panocek ,,gabriel" to wielki erudyta jest no, no i wolnomysliciel. Kto by pomyslal ,ze jeszcze takie ludki sa co kazdemu i na kazdy temat cos zapodadza i jeszcze sie sila zeby to bylo oryginalne. A swoja droga to fajny ten pomysl z poznawaniem innych dzieci i wspolnej integracji- super! Ja niestety nie mam nic do zaoferowania bo moje dzieci sa za ,,stare" do twojego synka niestety i nic by z tej integracji nie wyszlo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
699 Postów
agnieszka o.
(saka)
Wyjadacz


w pierwswzej chwili jak zobaczyłam, że ktoś odpisał, to się przestraszyłam, że znowu ktoś będzie dokuczliwy, co chyba jest na tym forum normą i powodem do dumy.
dzięki monia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1485 Postów
Darek ...
(ulv72)
Maniak
saka napisał:


w pierwswzej chwili jak zobaczyłam, że ktoś odpisał, to się przestraszyłam, że znowu ktoś będzie dokuczliwy, co chyba jest na tym forum normą i powodem do dumy.
dzięki monia



hej saka.... nie swiruj nie daj sie poniesc tej dziwnej "fali" kilku cudownych, co to zagladaja tutaj raz na miesiac,
niczym nikomu nie pomoga, w niczym nie doradza, wejda do pierwszego z brzegu watku, nie doczytaja nawet o co
w tym watku chodzi tylko wyraza swoja wielce "szanowna" ...i najczesciej nijak nie trafiona... opinie...
a pozniej jak dostana po dupie to leca posty, ze jakas grupa tu tylko pisze i sie nasmiewa,ze platynowi,ze ten to taki
a tamten jeszcze gorszy...

jesli bedziesz AKTYWNIE uczestniczyc w forum przez np. miesiac, sama zobaczysz, ze tak naprawde jest tutaj
bardzo wiele fajnej wiezi i atmosfery miedzy forumowiczami....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
monia labun napisał:
... A swoja droga to fajny ten pomysl z poznawaniem innych dzieci i wspolnej integracji- super! Ja niestety nie mam nic do zaoferowania bo moje dzieci sa za ,,stare" do twojego synka niestety i nic by z tej integracji nie wyszlo.NO proszę jaka ŚMIESZNA obrona konieczna ... CHCIAŁA BYM ...I ...NIE DA SIĘ....
...MUNDRE WYMÓWKI ZAWSZE SĄ W CENIE JAK SIĘ SAMEMU NIC NIE CHCE DAĆ ODE SIEBIE...

A MOŻE jednak skoro jesteś z tego samego miasta,okręgu , a może i dzielnicy ...to wypadało by się dopytać na PW. i spotkać się tak sobie.... ?
A nuż okaże się ,że dzieciaki przypadły do siebie... , a TY UDZIELISZ PRZY OKAZJI CENNYCH WSKAZÓWEK "NOWEJ" i wskażesz co i gdzie...?
A nie od razu na samym początku....NIE WARTO ...NIE WYJDZIE... jak nie sprawdzisz TO NIE WYJDZIE...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
ka mi
(kami)
Maniak
gabryjel nie wiesz jak to jest w zyciu wszyscy wiedza ze sie cos nie wyjdzie... az przyjdzie ktos kto pokaze ze wyjdzie
-ale to tak poza tematem
jak w koncu zdam to prawko to nie bede zalezna od meza (mam egzamin w grudniu) i napewno pojade na wycieczke do bergen bo słyszałam ze to fajne miasto wiec mozemy sie spotkac tylko moj synek jest ciut starszy ma 5 lat ale to chyba nie problem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(fullcasco)
Wiking
ale po co 10 osob na spatkanie -dryzyna pilkarska czy jak ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok