Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

szukam znojomych w okolicach sandviki - Norwegia

Czytali temat:
(1891 niezalogowanych)
6 Postów

(naayaa87)
Wiking
Hej,
Szukam nowych znajomych w okolicach oslo . Jestem tutaj niedlugo ale strasznie mi brakuje kolezanek/kolegów. Poszukuje osob z ktorymi mozna wyjsc na kawe, spacer, cokowiek byleby zabic nude. Jesli ktos ma podobne uczucie codziennej monotonii to niech napisze
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(fazi)
Wiking
Naayaa-osobiscie chcialem zebrac pare osob aby pograc w siatkowke sobie,nawet zwyciezkiej druzynie chcialem postawic piwo. zebraly sie takie tlumy ze to piwo pije sam od paru miesiecy i siedze na kompie jak widac po ilosci postow. A LUDZIE JAK TO LUDZIE DORADZILI MI ZEBYM WYSZEDL NA MIASTO !!! powodzenia w szukaniu znajomych ja widocznie juz jestem za stary,hihihiihhii.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
111 Postów
piotr kasprzak
(traveleroslo)
Początkujący
Fazi siatkowka jest spoko sam z checia bym pogral nie gralem juz milion lat... ale moze zamiast siatkowki uda sie zebrac ekipe na paintball ??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(fazi)
Wiking
PAINTBALL,SIATKOWKA,PILKA NOZNA,WARCABY,CHINCZYK,PIWO!!!! POWODZENIA ZBIERAJ TA GRUPE,JAK BEDZIE POWYZEJ 3 OSOB DAJ ZNAC BEDE NASTEPNY.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
111 Postów
piotr kasprzak
(traveleroslo)
Początkujący
przynajmniej 4 moze 5 osob mam w tej chwili ale to wciaz za malo... aby bylo smiesznie trzeba przynajmniej dobic do 10... oczywisciem z wyjatkiem chinczyka i warcab
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(fazi)
Wiking
No to ja biore swoich kupli i robimy call of duty w realu!!! wygrany stawia piwo!!! powazna oferta.
ale to nie zmienia faktu ze na forum nie uzbierasz wiecej niz 5 osob!hihihihihi
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
111 Postów
piotr kasprzak
(traveleroslo)
Początkujący
NO niestety tutaj musze CI przyznac racje ale jesli mowisz powanie ze macie ochote sie troszke pobawic w zolnierzyki to czekam na pw zeby dogadac szczegoly
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów

(naayaa87)
Wiking
Ja mam jedna osobe czyli nie jest tak zle jak kazdy znas przyprowadzi przynajmniej po 1 osobie to nie powinno byc nudno to co pintball??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
50 Postów
Zuzanna ...
(zuzka27)
Nowicjusz
na siatke to ja bym poszla - oj dawno dawno juz nie gralam, a na paintball pewnie moj maz. To macie jeszcze po jednej osobie Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(fazi)
Wiking
to co siatka czy paintball???
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok