Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(1890 niezalogowanych)
92 Posty
Anastazja :)
(niezapominajka741)
Początkujący
Hej . A możecie napisać gdzie ten paintball jest i ile mniej więcej kosztuje ? Dzięki
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(fazi)
Wiking
trawel napisz wszystkim co to kosztuje. czyli termin wstepny mamy. ja zdaje sie na ciebie trawel co do miejsca albo skoro prter zna cos fajnego to walimy tam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
111 Postów
piotr kasprzak
(traveleroslo)
Początkujący
A wiec tak .. rozumiem ze bedziemy sie bawic w weekend wiec cena za weekend marker plus maska to 350nok do tego stroj okolo 50nok wiec jest to dosc niska cena... ale tutaj dochodzi najwazniejszy koszt czyli kulki w roznych firmach sa rozne ceny ale jedna ale najtansze znalazlem 2000szt za 650nok ... to sa to ceny orientacyjne dla jednej osoby ... jakie znalazlem w sieci jutro zadzwonie i zapytam sie jak bedzie wygladala cena dla grupy 10osbowej ... na jednej ze stron znalazlem pakiet dla 10 osob za 4000nok ale nie ma napisane ile jest wliczonych kulek....
Wiec na dzis podam tylko ceny orientacyjne a jutro wieczorkiem napisze dokladniej...
Co do miejsca tez sie zgodze ze mozemy udac sie w sprawdzone miejsce ktore podaje PETER ...
a wlasnie zapomnialem dodac ze kulek nie musimy kupowac w miejscu wynajmu markerow widzialem ze na finn sa ciekawe cany ale musze to dokladnie sprawdzic
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(tosia3)
Wiking
Zazdroszczę Wam tej kolorowej wojny....!!! W przyszłym tygodniu podzielicie się wrażeniami i wygranymi??????
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
111 Postów
piotr kasprzak
(traveleroslo)
Początkujący
Tosia a wiec dolacz do nas bedzie fajowo
A wiec tak jak obiecalem dzwonilem dzis do firmy organizujacej zabawe tego typu i niestety nic taniej jak napisalem nie udalo mi sie zalatwic ... wiec cennik jaki podalem jest aktualny....
Dowiedzialem sie jedynie ze w cenie pakietu dla 10 osob w cenie 3900nok jest jeden z 4 obszarow do strzelania, 200kulek i czas 2godz...

Tak wiec musimy pomyslec co chcemy robic wynajmowac sprzet i szukac terenu do zabawy czy tez wybrac zabawe na przygotowanym terenie??

Tak wiec mysle ze czesc jest juz jasna teraz pozostaje czekac na osoby ktore sa zdecydowane do udzialu w naszej malej wojence
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
traveleroslo napisał:
...Tak wiec mysle ze czesc jest juz jasna teraz pozostaje czekac na osoby ktore sa zdecydowane do udzialu w naszej malej wojence
NIE ROZUMIEM JAK MOŻNA STRZELAĆ DO SIEBIE...
Wiem ,że to zabawa niemniej ktoś do mnie mierzy i strzela a ja dostaję jednak kulą w taką lub inną część ciała...
Nawet jak to piszę to mam niemiłe dreszcze ...
A co dopiero w realu...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów

(naayaa87)
Wiking
co do terminu to mi niestety zupelnie nie pasuje bo akurat 3 wrzesnia jade na ok 2 tygodnie do steinkjer :/ chyba ze na nastepnym razem sie zalapie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(tosia3)
Wiking
Chętnie wzięłabym udział w zabawie,ale nie mogę......za daleko,gdzie tam wyspa Karmøy(miasteczko Kopervik) a gdzie Oslo???
Niemniej życzę ostrej walki i czekam na relację.....Tylko nie zróbcie sobie krzywdy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(fazi)
Wiking
Gabriel a nie rozstrzelabys z mila checia co niektorych tutaj???hihiihihihihihiihi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
59 Postów
PIOTR MARCINKOWSKI
(PETER34)
Nowicjusz
siema,,,,moim zdaniem lepszym rozwiazaniem jest zorganizowanie tego przez jakas firme ktora sie tym zajmuje,,od nich jest sprzet, ubrania,kulki itp..a co do pakietu za 3900 to te dwiescie kulek to troche za malo,,{chyba ze dla jednego zawodnika},,,no i oni maja swoj teren,,,wiec trzeba sie zastanowic,,,co jest korzystniejsze,,,,
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok