Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(1899 niezalogowanych)
55 Postów

(Kartabi)
Nowicjusz
Anna_21 napisał:
tylko jest jeden, jedyny malutki problem... ja nie znam Oslo

Ania jak się zdecydujesz to ja wezme Cię do siebie kuzyn odstawi Cię w umówione przez nas miejsce i ja Cię stamtąd odbiorę we dwie ruszymy dalej nic się nie martw damy radę aby tylko pogoda dopisała i za bardzo nie padało to sobota może być fajna ja już od rana będę wolna tzn tak od 10 bo musze odespać cały tydzień
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
111 Postów
piotr kasprzak
(traveleroslo)
Początkujący
Moi drodzy ... mysle ze do jutra trzeba bedzie sie zdecydowac kto ma ochote sie postrzelac...a w srode bede dzwonil i rezerwowal czas... a wiec zostawiam
moj nr gg i od teraz prosilbym zdecydowane osoby o kontakt przez gg ... 6027118... dodam tylko ze odemnie bedzie 8 osob w tym 3 panie....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
55 Postów

(Kartabi)
Nowicjusz
Ja sie wypisuje niestety za miesiac bede mogla sie umawiac juz gdziekolwiek jak ten ktos bedzie przy mnie samej mam zakaz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
Joanna Wiktorzak
(awik15)
Wiking
Hej ja również szukam znajomych w Oslo tyle że jeszcze tam nie mieszkam ale w niedlugim czasie palnuję przeprowadzkę miło byloby mieć jakiś znajomych z którmi bedzie można wyjść na kawę czy nawet w siatkę pograć. Podrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok