Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
(1872 niezalogowanych)
8929 Postów
Maniak
fazi napisał:
Gabriel a nie rozstrzelabys z mila checia co niektorych tutaj???hihiihihihihihiihi
NIE JAK DO TEJ PORY TO NIE MIAŁEM TAKICH ODRUCHÓW ...
Uważam ,,,że dyskusja to tylko dyskusja,,, mniej lub bardzie agresywna , słowno siłowa .
Jednak gdyby przez takie COŚ miało dojść do przemocy fizycznej ...TO ja Dziękuję ...
Wiesz w swojej młodości jak w zabawie ktoś przegrywał a mimo to chciał na siłę być górą i zabierał się za rękoczyny to się z tym kimś już nigdy nie bawiłem...jednak zawsze mówiłem dlaczego tak jest i koniec...
Tak mam do dzisiaj...
ŻYCIE JEST ZA KRÓTKIE aby się w nim jeszcze bić fizycznie z innymi ...
Tyle przyjemniejszych rzeczy można zrobić w tym samym czasie ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
55 Postów

(Kartabi)
Nowicjusz
Jeśli jakieś dziewczyny dołączą to i ja się na to pisze a jeśli to nie wypali to może spotkamy się wszyscy w centrum ale jak sami faceci to ja nie ide
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
59 Postów
PIOTR MARCINKOWSKI
(PETER34)
Nowicjusz
będą,będą,,,,
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1485 Postów
Darek ...
(ulv72)
Maniak
Kartabi napisał:
Jeśli jakieś dziewczyny dołączą to i ja się na to pisze a jeśli to nie wypali to może spotkamy się wszyscy w centrum ale jak sami faceci to ja nie ide


Jesli lubisz poznawac nowych ludzi i lubisz ... rock-opere to zapraszam na wspolne wyjscie do Nationaletheateret Oslo na Jesus Christ Superstar. Idziemy na razie w trojke, ja, Fazi i Hilton, 12 wrzesnia. To jest swietny musical, polecam... acha i Hilton to dziewczyna
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
55 Postów

(Kartabi)
Nowicjusz
Dzięki za zaproszenie na 12 wrzesnia ale to jeszcze troche odlegle wiec nie planuje na tak daleko bede miec na uwadze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1485 Postów
Darek ...
(ulv72)
Maniak
Kartabi napisał:
Dzięki za zaproszenie na 12 wrzesnia ale to jeszcze troche odlegle wiec nie planuje na tak daleko bede miec na uwadze

a prosze uprzejmie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
111 Postów
piotr kasprzak
(traveleroslo)
Początkujący
PETER34 napisał:
siema,,,,moim zdaniem lepszym rozwiazaniem jest zorganizowanie tego przez jakas firme ktora sie tym zajmuje,,od nich jest sprzet, ubrania,kulki itp..a co do pakietu za 3900 to te dwiescie kulek to troche za malo,,{chyba ze dla jednego zawodnika},,,no i oni maja swoj teren,,,wiec trzeba sie zastanowic,,,co jest korzystniejsze,,,,

No w sumie masz racje... nie bedziemy sie musieli martwic ze nas policja pogodni z lasu ... co do kulek to fakt ze to troszke za malo na 2 godziny strzelania... ale zawsze mozemy kupic 5000 kulek na 10 osob i podzielic miedzy soba... przy 700 kulkach troszke mozna juz sie pobawic
Mam juz kilka scenariuszy przygotowanych aby urozmaicic nasza zabawe

Kartabi jesli naprawde masz ochote to moze bedzie taka mozliwosc , dzis rozmawialem z kumpela i jutro da mi odpowiedz czy dolaczy z chlopakiem wiec jutro napisze co jest grane

a wiec prosze jeszcze raz osoby ktore sa zdecydowane aby sie wpisaly abysmy mieli pojecia na kogo mozemy liczyc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Anna K
(Anna_21)
Wiking
Z tego co zauważyłam to Kartabi jest chyba jedyna dziewczyna, która się na to pisze... Ale jeżeli koleżanka by się jednak zdecydowała to ja również się pisze ...czy wypali wypad do lasu ;P, czy wylądują wszyscy w centrum
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
111 Postów
piotr kasprzak
(traveleroslo)
Początkujący
Jak tak dalej pojdzie to bedzie wiecej plci pieknej niz nas ale to moze przyniesc same korzysci

do lasu czy do centrum ? .... Mysle ze najlepiej bedzie jak sie spotkamy w lesie a po wszystkim udamy sie do centrum aby powspominac zabawe i poplakac nad naszymi obolalymi cialami
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Anna K
(Anna_21)
Wiking
tylko jest jeden, jedyny malutki problem... ja nie znam Oslo (ewentualnie te najbardziej znane obiekty, punkty ) mieszkam w Strommen (tak gdzieś 20 min drogi od Oslo) od niedawna... Wiec musiałabym prosić, ażeby ktoś jak będzie miał chwilkę opisał baaardzo dokładnie gdzie by się znajdowało to miejsce spotkania, to wtedy jakoś trafie ... ewentualnie "zatrudnię" albo po prostu bardzo ładnie poproszę to mnie kuzyn podrzuci
Z góry dziękuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok