Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Mandat - Norwegia

6 Postów
Paula9279
(Paula9279)
Wiking
Hej,dostalam mandat za złe parkowanie(odległość 5metrow od skrzyzowania).czy ktos sie orientuje czy w kodeksie jest taki zapis ? Czy w ogole jest szansa na odwolanie sie ?lub na obnizenie mandatu ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
michal j
(michalj78)
Wiking
jak masz samochod na polskich blachach to olej ten mandat, moze ci przychodzic potem cos z windykacji tez olej przedawni sie ja juz tak miale z kilkoma mandatami i bramkami no chyba ze masz norweskie blachy to plac jak najszybciej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Paula9279
(Paula9279)
Wiking
Niestety auto mam na norweskich blachach, Ale nie miałam pojęcia o zakazie parkowania 5metrow od skrzyżowania ,jeszcze brak jakichkolwiek znaków o zakazie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(matel24)
Wiking
Napewno te 5 metrów zmierzyli Tobie od zakończenia łuku jak ostatni krawężnik wychodzi na prostą od tego miejsca mierzą i nie może być ani centymetra mniej. Lub zaparkowałaś bliżej niż 5m od przejścia dla pieszych mierzą dalmierzem i podpierają się dokumentacją zdjeciową więc odwołania nie ma praktycznie zawsze należy zapłacić i się tego wystrzegać zdażyło mi się to przerabiać rownież
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
100 Postów
ja ja
(szefno)
Początkujący
Paula9279 napisał:
Niestety auto mam na norweskich blachach, Ale nie miałam pojęcia o zakazie parkowania 5metrow od skrzyżowania ,jeszcze brak jakichkolwiek znaków o zakazie nie musi byc znakow zakazow poniewaz wynika to ze zwyklych przepisow ruchu drogowego
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
274 Posty
jan paweł
(secondo)
Stały Bywalec
Paula9279 napisał:
Niestety auto mam na norweskich blachach, Ale nie miałam pojęcia o zakazie parkowania 5metrow od skrzyżowania ,jeszcze brak jakichkolwiek znaków o zakazie

To prawko chyba kupilas,skoro podstawowych przepisow nie znasz.Oprocz mandatu kup sobie kodeks jeszcze i przeczytaj ze zrozumieniem tak ze 3x
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów
artur nn
(artur222b)
Wiking
za bledy sie placi, plac i nie placz, ile dostalas 600?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok