Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Kawałek podłogi dla 4 studentek na weeked POSZUKIWANY - Norwegia

7 Postów

()
Wiking
Kochani,
udało nam się zdobyć okazjonalnie bilety lotnicze do Oslo i bardzo byśmy chciały spędzić najbliższy weekend właśnie tam (piątek-niedziela). Czy ktoś z Was dysponuje kawałkiem podłogi i może nam pomóc? Jesteśmy z Krakowa i chętnie poznamy mieszkających tam Polaków. Możemy zaoferować kiełbasę krakowską, pyszne ciastka i naleśniki rano
Pozdrawiam, Agata



Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
212 Posty
Ja Gabriel
(Ja Gabriel)
Stały Bywalec
napisał:
Kochani,
udało nam się zdobyć okazjonalnie bilety lotnicze do Oslo i bardzo byśmy chciały spędzić najbliższy weekend właśnie tam (piątek-niedziela). Czy ktoś z Was dysponuje kawałkiem podłogi i może nam pomóc? Jesteśmy z Krakowa i chętnie poznamy mieszkających tam Polaków. Możemy zaoferować kiełbasę krakowską, pyszne ciastka i naleśniki rano
Pozdrawiam, Agata

Drobne pytanie, na jakie lotnisko przylecicie do tego "OSLO".
Gwoli ścisłości, oba aktualne lotniska są oddalone od Oslo prawie 100 km.
To, że macie bilety lotnicze za przysłowiową złotówkę, nie oznacza iż w tej samej cenie, dostaniecie się do Oslo, to wydatek średnio 100-zł na osobę w obie strony.

Dlatego też, jeżeli już szukacie przyjaznego noclegu, to razem z transportem tam i z powrotem na lotnisko.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów

(Agata96)
Wiking
Przylatujemy rano do Torp, do Oslo dostaniemy się autostopem. Wiemy, że to daleko ale mamy czas i elastyczne plany
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
164 Posty
Piotr Piotr
(pendzik9)
Stały Bywalec
Tutaj chyba nie wiedzą co to jest autostop widziałem kiedyś Polaka który lapal stopa z lotniska i nikt mu nie chciał się zatrzymać
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
Agata96 napisał:
Przylatujemy rano do Torp, do Oslo dostaniemy się autostopem. Wiemy, że to daleko ale mamy czas i elastyczne plany
Autostop dla 4 osob? Troche to malo realne. Chyba, ze uda wam sie umowic z kims jeszcze przed przyjazdem do Torp.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów

(Agata96)
Wiking
Podzielimy się na pary, to nie jest nasza pierwsza wycieczka, dajemy radę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów

(Agata96)
Wiking
Rozmawiałam ze znajomymi którzy tak podrozowali i każdy zachwala stopowanie w Norwegii... szkoda, że niektórzy nie są do tego przekonani
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Ole_Nordmann napisał:
[quote]ludzie sa jakos malo przekonani zeby dac 4 osobom nocleg na weekend za kilka kielbas z polski o raz nalesniki z rana. Jak kazda z was przywiozlaby kilka litrow wodki i ram papierosow to juz bylby wiekszy odzew[/quot

...plecierz bzdury...
...tysiące osób,studentów tak pdróżuje po Europie...
...a kiełbasa i naleśniki to tylko,, cudzysłów,,,
...zwykle odbywa się to zupełnie bezinteresownie...
...ktos przyjeżdza pozwiedzać a ktos inny będzie miał towarzystwo na weekend i styczność z inną kultura i obyczajami,czy też kontakt z językiem np. angielskim,norweskim...
...proponuję Polonii przyjąć te studentki,może poduczą troche jęz. polskiego?
...Ps. z lotniska Torp ,,złapieci stopa,, bez problemu..
...za moich czasów studenckich ,,objechałem pół Europy w ten sposób,, nie wydając ,,ani grosza,, na hotele...
...Powodzenia w Oslo jest wiele atrakcji!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Krzysztof95
(Krzysztof95)
Wiking
Witam, myślę że mógłbym wam pomóc przy znalezieniu noclegu na weekend
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Adrianna Zorn
(adazo)
Wiking
Probowałyście przez Coachsurfing? Tak z ciekawość, dlaczego jeżdżąc za granicę chcecie zatrzymywać się u Polaków? A tak, to oczywiście props za stopa, bo tak w Norwegii podróżować mega fajnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok