Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Poker - Norwegia

5 Postów
Hubert P
(poniohp)
Wiking
Witam, ktoś z Oslo gra w Texas Hold'em w jakimś większym składzie ? Z chęcią bym się przyłączył
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów

(freeq524)
Wiking
Ja jestem chętny jak będą ludzie to się Odezwij
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marek Kowalczyk
(marek51)
Wiking
Ja tez jestem chetny na gre w pokera razem z bratem, takze jest nas 2. priv
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
26 Postów
Mirek Waszut
(mirekwaszut)
Wiking
chętny!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
D B
(bondi)
Wiking
Gramy, w Oslo zbieramy stałą ekipę. Dopiero zaczynamy. Zainteresowanych proszę o priv.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
felicja2
(felicja2)
Wiking
Super pomysł. Czy mogłabym też czasem wpadać? Nie mam tu zbyt wielu znajomych.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
szeff1
(szeff1)
Wiking
Witam Wojtek tej strony. Pisze w sprawie tego pokera , a mianowicie chcial bym zapytac jak to sie mniej wiecej odbywa , czy gracie regularnie gdzies w pubie czy prywatnie w domu no i czy moglbym was kiedys ewentualnie odwiedzic . Pozdro
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
D B
(bondi)
Wiking
Witam, 5 grudnia na Ensjø w Oslo o godz. 20 planujemy pokera. Limit osób to 9, kto pierwszy ten lepszy. Typowa gra cashowa z opcją wykupu żetonów. Cały sprzęt mamy. Wszystkich chętnych do dobrej zabawy zapraszam na priv.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów

(freeq524)
Wiking
Jak coś przyjadę, Mateusz 48671360.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Bartlomiej Kopczynski
(bartisland)
Wiking
Helvitis polverji- czyli holerny polak...mowione by obrazic, ale czesciej jako z przekasem,do wlasnego narodu. Tak mowia na Islandii. Po co? I po co z przekasem? Bo jestesmy w wielu dziedzinaxh lepsi, niz ktokolwiek, wiec z miloscia i sympatia przodkowie wikingow mowia holerny, bo w mysli maja jedno...czemu oni nie moga do holery, jak my?
Holerny polak wystepuje czasem rasistowsko, lub by obrazic...ale b.b.bardzo rzadko...i niech obraza sie niedojda,albo ten, kto zasłużył...bo na pewno nie ja
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok