Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Reklama

Rata w Norwegii już od618kr

Sprawdź ratę

Usługa realizowana przez DigiFinans.no | Priseksempel: Eff. rente 15,82%, 100 000 kr. over 5 år, etablering 950 kr., Tot. 142 730 kr.

mandat raty - Norwegia

17 Postów
Eve28 eve28
(eve28)
Wiking
Witam
Bardzo proszę o pomoc. Mąż otrzymał mandat w Norwegii za prędkość. Chcielibyśmy rozłożyć go na raty bo właśnie otrzymaliśmy w Polsce upomnienie . Nie mam pojęcia jak się zalogować na tej stronie sismo.no ponieważ nie posiadamy zadnego norweskiego numeru . Błagam niech mi ktoś pomoże . Siedzę juz nad tym kolejny dzien
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
352 Posty
Gabriel-
(Gabriel-)
Stały Bywalec
eve28 napisał:
Witam
Bardzo proszę o pomoc. Mąż otrzymał mandat w Norwegii za prędkość. Chcielibyśmy rozłożyć go na raty bo właśnie otrzymaliśmy w Polsce upomnienie . Nie mam pojęcia jak się zalogować na tej stronie sismo.no ponieważ nie posiadamy zadnego norweskiego numeru . Błagam niech mi ktoś pomoże . Siedzę juz nad tym kolejny dzien

Z tego co się orientuję to, jeżeli nie masz w norwegi numeru personalnego i konta bankowego, to nie możesz przez tą konkretną stronę rozłożyć mandatu na raty.
Niemniej znalazłem coś takiego:
eid.difi.no/nb/utenlandsk-innlogging-til-norsk-tjeneste.
Ja mam to tłumaczone na polski, ty jednak możesz skorzystać z angielskiego.
Ja tego nie mogę uruchomić, ponieważ nam stały numer i jestem już w norweskim systemie altinn.

Tam jest zakładka:
Internasjonal innlogging
wejdź tam i szukaj rozwiązania.
Powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
może najpierw zaprowadź męża do okulisty
niech mu wzrok sprawdzi
może to przyczyna, że nie widzi co na znakach napisane
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
Eve28 eve28
(eve28)
Wiking
bardzo smieszne
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
masz dziwne poczucie humoru
jak optyk nic nie wykaże to psychiatra został
i nic w tym śmiesznego
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
352 Posty
Gabriel-
(Gabriel-)
Stały Bywalec
eve28 napisał:
bardzo smieszneI co zarejestrowałaś się na tej stronie dla obcokrajowców?
Ile kosztuje ta mandatowa przyjemność?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
Eve28 eve28
(eve28)
Wiking
jasta102 napisał:
masz dziwne poczucie humoru
jak optyk nic nie wykaże to psychiatra został
i nic w tym śmiesznego


Z tego co widzę to psychiatra jest Tobie kochany potrzebny .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
Eve28 eve28
(eve28)
Wiking
Gabriel- napisał:
eve28 napisał:
bardzo smieszneI co zarejestrowałaś się na tej stronie dla obcokrajowców?
Ile kosztuje ta mandatowa przyjemność?


Dziękuję Ci bardzo za informacje . Sprawdzałam ,ale chyba masz rację że nie da rady się zalogować bez tych numerów. Mandacik 5200 Nok
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
352 Posty
Gabriel-
(Gabriel-)
Stały Bywalec
eve28 napisał:
Gabriel- napisał:
eve28 napisał:
bardzo smieszneI co zarejestrowałaś się na tej stronie dla obcokrajowców?
Ile kosztuje ta mandatowa przyjemność?


Dziękuję Ci bardzo za informacje . Sprawdzałam ,ale chyba masz rację że nie da rady się zalogować bez tych numerów. Mandacik 5200 Nok
Przecież podałem zakładkę dla obcokrajowców do rejestracji by uzyskać dostęp do logowania
Zamiast droczyć się bezproduktywnie z Jastą, który zresztą ma rację co do tego co i jak napisał.
To wejdź na tą stronę i powoli, wypełniaj dane do rejestracji, jak otrzymasz potwierdzenie i jednorazowe kody dostępu na @skrzynkę to dopiero wtedy można się zalogować.na tej stronie od mandatów.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
Eve28 eve28
(eve28)
Wiking
Gabriel- napisał:
eve28 napisał:
Gabriel- napisał:
eve28 napisał:
bardzo smieszneI co zarejestrowałaś się na tej stronie dla obcokrajowców?
Ile kosztuje ta mandatowa przyjemność?


Dziękuję Ci bardzo za informacje . Sprawdzałam ,ale chyba masz rację że nie da rady się zalogować bez tych numerów. Mandacik 5200 Nok
Przecież podałem zakładkę dla obcokrajowców do rejestracji by uzyskać dostęp do logowania
Zamiast droczyć się bezproduktywnie z Jastą, który zresztą ma rację co do tego co i jak napisał.
To wejdź na tą stronę i powoli, wypełniaj dane do rejestracji, jak otrzymasz potwierdzenie i jednorazowe kody dostępu na @skrzynkę to dopiero wtedy można się zalogować.na tej stronie od mandatów.

Właśnie weszłam na te stronę i pokazuje mi że taka strona nie istnieje będę próbować dzięki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok