Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu
4
Najlepsza umowa na dostawę prądu!

 
 
Oferta Spottilbud dostawcy energii Telinet od 40 tygodni króluje na liście Urzędu nadzoru konkurencji (Konkurransetilsynet) w kategorii najkorzystniejszych umów na dostawę prądu. W Telinet marża na kilowatogodzinie wynosi tylko 0,15 øre, podczas gdy cena u kolejnego na liście konkurenta to 2,9 øre/kWh. Nic dziwnego, że klienci walą drzwiami i oknami.


– Zauważamy, że klienci stają się coraz bardziej świadomi tego, jaką umowę wybierają i że korzystają z raportów Urzędu nadzoru konkurencji w celu znalezienia najtańszego dostawcy - mówi dyrektor Telinet Energi, Finn Erik Arctander. - Tysiące nowych klientów co miesiąc przechodzą na naszą ofertę typu spot.

Czemu umowa typu spot?

Umowa typu spot (norw. spotavtale), inaczej zwana umową po cenie zakupu, oznacza, że klient dostaje prąd po takiej samej cenie, jaką płaci dostawca powiększoną o stałą marżę, pokrywająca jego (dostawcy) koszty administracyjne i zysk.

Szacunki ekspertów z działu finansowego dziennika VG, Dine Penger, mówią, że człowiek wybierający umowę po cenie zakupu z marżą, zamiast umowy zmiennej (variabel avtale), w ciągu życia zaoszczędzi od 25 000 do 65 000 koron.

Energia odnawialna

Zakup prądu od Telinet Energi powinien też usatysfakcjonować te osoby, które zwracają uwagę na to, by energia którą zużywają była ekologiczna, gdyż dostawca ten oferuje prąd pochodzący w 100% ze źródeł odnawialnych.

Dyrektor administracyjny Telinet nie kryje dumy:

- To perła wśród umów na dostawę energii. Umowy po cenach zakupu polecane są przez wszystkich ekspertów jako najkorzystniejsze. Do tego nasza marża jest, zgodnie z tym, co podaje Urząd nadzoru konkurencji, najniższa, a klient dostaje za to tylko i wyłącznie energię odnawialną. Lepiej już być nie może - podsumowuje Finn Erik Arctander.

Więcej o umowie spotavtale w Telinet przeczytać można, a także zawrzeć ją tutaj.



Źródło: digitalebilag.no





Reklama
Gość
Wyślij
Komentarze:
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najnowszych


A co to za zdziwka ...?
---
Przecież w Polsce też są dwa rachunki , jeden za sam prąd a drugi za przesył tegoż prądu , ponadto są jeszcze inne opłaty eksploatacyjne ...
---
To wszystko znajduje się na danym rachunku zestawczym .
---
Niemniej , Moim zdaniem to jest wtedy tanio , gdy poborca wystawia jeden zintegrowany rachunek i sama opłata , idzie na jedno konto bankowe .
---
Najlepiej to jest zasięgnąć informacji od sąsiadów z bloku , gdzie Oni akurat płacą za prąd .
Przy okazji znowu jest bezpośredni kontakt z językiem tubylców .

Endrjiu P.

11-03-2013 20:41

Poważnie płaci się dwa rachunki za prąd?
Jest ktoś ich klientem, jak to praktycznie wygląda?
warto przechodzić do nich? Doradźcie
Pozdrowionka

markus d

05-03-2013 22:00

do BKK i tak trzeba wysyłać rachunki za tzw przesył .....jak ktoś skrupulatnie liczy koronki to i pewnie się opłaca a jak ja mam się bawić w dwa rachunki , w dwa smsy i szamotać się z dwoma firmami za powiedzmy 100 na miesiąc to mam to w dupie

Endrjiu P.

05-03-2013 20:33

Czy ktoś z Was jest klientem tej firmy? Doradźcie czy się opłaca i jak to wygląda formalnie?
Warto przechodzić do nich????

Reklama
Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok