Stone Sour i The Pretty Reckless w Oslo

Powrót
Stone Sour i The Pretty Reckless w Oslo

Wokalista grupy Slipknot - Corey Taylor, wraca do Norwegii ze swoim drugim zespołem - Stone Sour.


Amerykański zespół był nominowany trzykrotnie do nagrody Grammy, a sławę zdobył po premierze utworu Through Glass w 2006 roku. Zespół powstał w 1992 roku, jednak zawiesił swoją działalność w 1997 roku. Powrócili w 2001 roku.
W swojej muzyce grupa łączy wpływy z hard rocka czy też punku. Poza wspomnianym Through Glass, grupa jest znana z takich utworów, jak Bother, Made of Scars, Say You'll Haunt Me, Inhale czy Absolute Zero.

Koncert w Oslo odbędzie się w ramach trasy promującej długo wyczekiwany szósty album grupy pt. Hydrograd, który swoją premierę miał 30 czerwca tego roku.

Poza Stone Sour wystąpi także formacja The Pretty Reckless, która promuje swój najnowszy album Who You Selling For, który jest trzecim longplayem w dorobku grupy.

Kapela z Taylor Momsen na wokalu istnieje od 2009 roku, a na swoim koncie ma takie znane utwory, jak Heaven Knows, Make Me Wanna Die, Going To Hell, You, House On The Hill czy My Medicine.

Koncert wyłącznie dla osób, które ukończyły 18 rok życia.

źródło zdjęć: wikimedia.org - Llann Wé² - Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 / jodo - Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 / Samuel J. Rodrigues - Creative Commons Attribution-Share Alike 4.0

Gość
Wyślij
Dodaj zdjęcie
Komentarze:
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najnowszych

Kategoria

Koncerty

Data

2017-11-17

Cena wstępu

390 NOK

Lokalizacja

Sentrum Scene Oslo

Oslo
Arbeidersamfunnets plass 1

Zainteresowani


Bliżej nas