Polonia kibicuje naszym piłkarzom!

Powrót
Polonia kibicuje naszym piłkarzom!

Udowodnijmy całemu światu, że polscy kibice są najlepsi!


Piłkarskie emocje sięgną zenitu podczas tegorocznych Mistrzostw Świata w Rosji. Nasze Orły pod dowództwem trenera Adama Nawałki są przygotowane jak nigdy wcześniej, a po znakomitym występie na Euro 2016  z pewnością jeszcze bardziej spragnione sukcesu. 

Mundial w Rosji to pierwszy występ naszej reprezentacji w mistrzostwach świata od czasu mistrzostw w Niemczech w 2006 roku, więc po długiej przerwie zawodnicy tym bardziej będą chcieli się wykazać. Nasza reprezentacja z pewnością da z siebie wszystko na boisku, a my jako kibice nie możemy ich zawieść. 

Machajmy szalikami i flagami, nośmy z dumą polskie barwy narodowe i dopingujmy naszych piłkarzy tak głośno, by usłyszeli nasze wsparcie w odległej Rosji! 

Pokażcie nam, w jaki sposób kibicujecie Biało-Czerwonym, wysyłając swoje zdjęcia oraz filmiki na adres kibice@mojanorwegia.pl!

Na naszym portalu chcemy pochwalić się polskimi kibicami i ich sposobami na świętowanie występów narodowej kadry. Sprawmy razem, by ten Mundial był wyjątkowy, niech nasz doping uskrzydli zawodników na murawie.
Wysyłając nam zdjęcia lub umieszczając je w komentarzach, wyrażają Państwo zgodę na ich udostępnianie na naszej stronie, oraz wykorzystanie przez nasz portal.

Taka atmosfera panowała w strefie kibica podczas Euro 2016. Postarajmy się, by tym razem było dwa razy głośniej!

zdjęcie i film: MN

Gość
Wyślij
Dodaj zdjęcie
Komentarze:
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najnowszych
janusz janusz
janusz janusz 3 dni temu

Fredrikstad flaga Polski

3
Odpowiedz
Zgłoś komentarz
karol wera
karol wera 12-06-2018 20:53

ja nie musze ufdowadniac jestem Polakiem i bede kibicowal tylko Polsce

Odpowiedz
Zgłoś komentarz
karol wera
karol wera 12-06-2018 20:48

zawsze bede kibicowal Polsce bo z sercem staje

1
Odpowiedz
Zgłoś komentarz

Bliżej nas