Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Oslo

Powrót
Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Oslo

Oslo ponownie zagra z Wielką Orkiestrą

27 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w stolicy kraju fiordów będzie obfitował w liczne atrakcje. 13 stycznia na scenie w Misjonssalen pojawią się polskie gwiazdy muzyki: Gosia Andrzejewicz i Liber.

Gosia Andrzejewicz to wokalistka popowo-dance'owa, która od debiutu w 2004 roku wydała już pięć albumów studyjnych. Do jej największych przebojów należą m.in. Pozwól żyć, Słowa, Trochę ciepła i Otwórz oczy. Ma na koncie dwie złote płyty.

Oprócz niej w Oslo zagra raper Liber, znany z występów w grupie hip-hopowej Ascetoholix i takich utworów jak Czyste szaleństwo, Winny czy Niezniszczalny. Współpracował m.in. z Sylwią Grzeszczak, Mezem i Slums Attack.

Nowa szefowa stołecznego sztabu, Magdalena Rybska, potwierdza, że podczas finału jak zwykle odbędą się licytacje, do udziału w których serdecznie zapraszają organizatorzy wydarzenia.

To nie jedyne atrakcje...

Nie zabraknie także atrakcji dla dzieci. Na najmłodszych będą czekać zajęcia z zumby poprowadzone przez trenera personalnego – Paulinę Chybińską, jak również występ klauna, modelowanie balonów, malowanie twarzy, zabawy taneczne, konkursy oraz mega loteria fantowa, w której do wygrania będzie aż 400 losów.

Każdy, kto zgłodnieje, będzie mógł zjeść coś przy barze. W menu znajdą się pierogi, gofry, bigos, ciasta, muffinki i wiele innych przekąsek.

Organizatorzy zapraszają również do odwiedzenia WOŚP-owego sklepiku, gdzie będzie można kupić m.in. misie WOŚPusie, pamiątkowe magnesy, koszulki, torby, body dziecięce, kubki, kalendarze i inne gadżety.

Start o 15:30.


Współorganizatorzy:

*MY CALL

*PSB PROFF AS

* ATS ANNA STANKIEWICZ

*E-FREMTID AS

*KRIS BYGG

*WĘDKARSTWO REJST PO FJORDACH W NORWEGII

 

zdjęcie: materiały prasowe

Gość
Wyślij
Dodaj zdjęcie
Komentarze:
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najnowszych

Kategoria

Imprezy charytatywne

Data

2019-01-13

Czas

15:30

Lokalizacja

Misjonssalen Oslo

Oslo
Tullins gate 4a

Patronat Medialny

Patronat medialny

Bliżej nas