26. finał WOŚP w Stavanger/Sandnes

Powrót
26. finał WOŚP w Stavanger/Sandnes

13 stycznia Stavanger i Sandnes łączą siły na 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku jubileusz odbędzie się wyjątkowo w niedzielę.

Chociaż do przyszłego roku zostało jeszcze trochę czasu, organizatorzy już teraz zapraszają na wydarzenie WOŚP 2018. Finał odbędzie się w Lurahallen, w części budynku Lura Bydelshus.

W Lura Bydelshus znajdzie się kantyna i kącik dziecięcy. Dla dzieci organizatorzy imprezy przewidzieli różnego rodzaju zabawy i warsztaty, jak malowanie twarzy, tworzenie kreacji z balonów czy śmieszne zdjęcia z fotobudki. Najmłodsi będą mieli ponadto okazję spróbować swoich sił w grze UFO Hunter i poskakać w dmuchanym zamku.

Podczas ostatniego jubileuszu w Stavanger udało się zgromadzić kwotę 185 620 koron, które organizatorzy przekazali na zakup sprzętu medycznego. W tym roku liczą na kolejny rekord, dlatego postanowili zmienić miejsce finału na większe.

Sztab WOŚP Stavanger przygotowuje dla uczestników 26. finału Orkiestry liczne atrakcje. Chociaż program imprezy nie jest jeszcze kompletny, organizatorzy zapewniają, że na scenie pojawi się prawdziwa muzyczna gwiazda i artyści znani m.in. z programu Mam Talent. Będzie okazja do posłuchania polskiego hip-hopu oraz rocka, a na koniec wystąpi Małgorzata Ostrowska.

Ekipa WOŚP szuka dodatkowych rąk do pracy: wolontariuszy, osób do pomocy przy kuchni, kąciku dziecięcym, artystach i innych równie ważnych działach.

Mile widziane będą również pomysły na imprezę towarzyszącą.


Organizatorzy zapraszają do kontaktu przez Facebooka. Na ich stronie dostępne są już licytacje oraz zbiórka pieniężna.

Chętni do pomocy, także finansowej, proszeni są o wysłanie wiadomości na adres: wospstavanger@gmail.com

Stavanger i Sandnes gra do końca świata i jeszcze dzień dłużej z Jurkiem Owsiakiem!Gość
Wyślij
Dodaj zdjęcie
Komentarze:
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najnowszych
trol norkowski
trol norkowski 05-01-2018 18:33
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Zgłoś komentarz
trol norkowski
trol norkowski 05-01-2018 18:31
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Zgłoś komentarz
trol norkowski
trol norkowski 05-01-2018 18:25

Gdzie jest słoik...

16
Odpowiedz
Zgłoś komentarz

Bliżej nas