Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do startu rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Wydarzenia

Zagrają dla dzieci z polskich domów dziecka: charytatywny turniej piłkarski w Oslo

Love Dance Help

18 czerwca 2023 11:30

Udostępnij
na Facebooku
Zagrają dla dzieci z polskich domów dziecka: charytatywny turniej piłkarski w Oslo

Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup strojów piłkarskich dla dzieci z kolejnych domów dziecka. LDH

Grupa Love Dance Help zaprasza na kolejny charytatywny turniej piłkarski. Impreza odbędzie się 24 czerwca na obiekcie Vålerenga w Oslo (Intility Arena).
Mecze zostaną rozegrane w godzinach 11:00-19:00, zaś dochód z turnieju organizatorzy przeznaczą na zakup strojów piłkarski dla dzieci z polskich domów dziecka. Koszt zgłoszenia drużyny to 3 500 NOK. Chęć uczestnictwa w zawodach można wysyłać do 20 czerwca na adres mailowy lovedancehelp@gmail.com, w tytule wpisując „Turniej piłkarski” oraz nazwę drużyny.
W turnieju, który odbył się 30 października  2021 roku w Oslo, uczestniczyło łącznie 160 piłkarzy podzielonych na 10 zespołów.

W turnieju, który odbył się 30 października 2021 roku w Oslo, uczestniczyło łącznie 160 piłkarzy podzielonych na 10 zespołów.Źródło: Love Dance Help

Turniej będzie rozgrywany po 6 osób (5 w polu plus bramkarz), zaś każda drużyna może liczyć maksymalnie 10 zawodników. Do wiadomości należy dołączyć również potwierdzenia wpłaty zgłoszeniowej. Love Dance Help przyjmuje wpłaty na konto stowarzyszenia (8601 69 39686) lub Vippsem na nr 132586. W tytule przelewu trzeba wpisać nazwę drużyny.
Więcej szczegółów pojawi się wkrótce na facebookowej stronie LDH, drużyny otrzymają również detale drogą mailową. Kontakt: Michał Przybylski: +47 402 90 284.
Reklama
Gość
Wyślij


Reklama
Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok